• "X Factor": Ruszają odcinki na żywo
  Już w najbliższym odcinku "X Factor" uczestnicy 3. edycji po raz pierwszy zaprezentują swoje wokalne możliwości na żywo. Który z jurorów będzie musiał jako pierwszy pożegnać jednego ze swych podopiecznych?
 • Stacja TVN oficjalnie potwierdziła już informację o kolejnej edycji show "X Factor", która zagości na antenie wiosną 2013 roku. W mediach pojawiają się spekulacje, dotyczące zmian w składzie osobowym jury. Czy Tatiana Okupnik pożegna się z programem? Mamy odpowiedź TVN-u.
 • Jurorki talent-show
  Są piękne, charyzmatyczne i świetnie czują się przed kamerami. Jurorki polskich talent-show skradły uwagę uczestnikom i wyrosły na największe gwiazdy swoich programów. Która z nich najbardziej przypadła Wam do gustu?
 • Od kiedy w jury programu "X Factor" zamiast Mai Sablewskiej zasiadła Tatiana Okupnik, wszystko wykazywało na to, że relacje pomiędzy jurorami będą jak najbardziej przyjacielskie. Jednak w ostatnim odcinku doszło do pierwszych nieporozumień. Czy rywalizacja w walce o zwycięstwo pogrzebie dobrą atmosferę panującą w jury?
 • Maja Sablewska i Czesław Mozil
  W 2. edycji programu "X Factor" zamiast menadżerki gwiazd Mai Sablewskiej, oglądamy piosenkarkę Tatianę Okupnik. Dotychczas sądzono, że to Kuba Wojewódzki był największym orędownikiem tej zamiany jurorek. Okazuje się jednak, że również Czesław Mozil cieszy się że nie miejcie Mai zajęła Tatiana.
 • Już za 2 tygodnie w programie "X Factor" zobaczymy relacje z domów jurorskich. Kuba Wojewódzki , Tatiana Okupnik i Czesław Mozil wybiorą 9 finalistów 2. edycji show. W podjęciu tej trudnej decyzji pomoże im trójka ekspertów. Będą to Ewa Farna, Leszek Możdżer i Verona Chard.
 • "X Factor"
  Kuba Wojewódzki, Tatiana Okupnik i Czesław Mozil, to trójka sędziów oceniających występy uczestników w drugiej edycji "X Factor". Dziś wieczorem, w kolejnym odcinku show zobaczymy, kto tym razem zachwyci ich swoim talentem. Tymczasem odwróćmy nieco role i poddajmy ocenie oceniających- którego jurora darzycie największą sympatią?
 • "X Factor"
  Długo wyczekiwana druga edycja programu "X Factor" już 3 marca zagości na antenie stacji TVN. Czy kolejny sezon wyłoni takie gwiazdy, jak Michał Szpak czy Gienek Loska i jak w roli jurorki poradzi sobie Tatiana Okupnik? O tym przekonamy się już niebawem.
 • Czesław Mozil i Tatiana Okupnik
  W drugiej edycji programu "X Factor" Tatiana Okupnik zastąpiła w jury Maję Sablewską. Ta zmiana bardzo ucieszyła Czesława Mozila, który, jak podaje Fakt, jest pod ogromnym wrażeniem nowej koleżanki.
 • Jury "X Factor" w odświeżonym składzie
  Jury 2. edycji programu "X Factor" właśnie ruszyło do pracy. Tym razem, wraz z Kubą Wojewódzkim i Czesławem Mozilem, uczestników oceniać będzie Tatiana Okupnik. Jak piosenkarka poradzi sobie w nowej roli? Czy będzie potrafiła dogadać się z kolegami z jurorskiej ławy? Odpowiedź na te pytania uzyskamy wiosną. Tymczasem zobaczcie, jak prezentuje się odświeżone jury "X Factor".