• "X Factor": Ruszają odcinki na żywo
  Już w najbliższym odcinku "X Factor" uczestnicy 3. edycji po raz pierwszy zaprezentują swoje wokalne możliwości na żywo. Który z jurorów będzie musiał jako pierwszy pożegnać jednego ze swych podopiecznych?
 • Uczestnicy ostatniego półfinału 5. edycji "Mam talent"
  Już dziś wieczorem widzowie programu "Mam talent!" zobaczą występy ostatnich ośmiu półfinalistów show. Tylko dwoje z nich zasili grono szczęśliwców, którzy już za tydzień zawalczą o zwycięstwo w wielkim finale? Macie swoich faworytów?
 • Drugi półfinał "Mam talent!"
  W dzisiejszym, drugim półfinale programu "Mam talent!" poznany kolejnych finalistów tej edycji. Na scenie wystąpi 8 uczestników, ale tylko dwoje z nich awansuje do kolejnego etapu. Kto ma największą szansę na zdobycie głosów publiczności?
 • Trzeci półfinał "Must be the music. Tylko muzyka"
  W finale IV edycji "Must be the music" są już Piotr Kita, Tomasz Kowalski, Przemek Radziszewski i Maciej Krystkowiak. W niedzielę poznamy kolejną dwójkę finalistów. Kto tym razem ma szansę na przejście do kolejnego etapu muzycznego show?
 • Najnowsza edycja programu "You can dance" nie tylko widzom, ale i jurom dostarcza wiele emocji. Kinga Rusin, Agustin Egurrola i Michał Piróg nie ukrywają, że często nie są jednomyślni. Największe różnice zdań jak zwykle tworzą się między panami.
 • "Must be the music. Tylko muzyka"
  Po wyczerpujących castingach i przesłuchaniu setek kandydatów, jury programu "Must be the music" wybrało najlepszych, którzy powalczą o zwycięstwo w odcinkach na żywo. Oto galeria wszystkich 32. półfinalistów "Must be the music. Tylko muzyka". Kto z nich ma szanse na finał?
 • W ostatnim 3. już odcinku nowej edycji "X Factor" nie zabrakło utalentowanych wokalistów. Na castingu pojawili się miedzy innymi, znany z pierwszej edecji programu Dawid Podsiadło oraz urokliwa Klaudia Szafrańska.