• Calendar Girls UK
  Najgorętsze brytyjskie modelki glamour wzięły udział w stworzeniu serii erotycznych kalendarzy… W kolekcji „UK Calendar Girls” znajdziemy wydawnictwa wypełnione po brzegi zdjęciami takich gwiazd modelingu jak Lucy Pinder czy Alice Goodwin.
 • Cruisin Calendar 2016
  To obowiązkowa pozycja dla zagorzałych pasjonatów jazdy na motocyklu. Kalendarz z udziałem najpiękniejszych posiadaczek cruiserów pojawił się już na rynku. Oto, czego można się po nim spodziewać...
 • Fishing Buddy Girls Calendar
  To obowiązkowa pozycja dla miłośników biegania po lesie z bronią i moczenia kija… Kalendarz Fishing Buddy Girls wypełniony jest po brzegi zdjęciami roznegliżowanych modelek wyekwipowanych w wędki i broń myśliwską. Na 12 stronach publikacji zobaczycie m.in. takie fotki...
 • Kalendarz Vogue na 2015
  Wydawcy brazylijskiej edycji magazynu "Vogue" zaprezentowali kalendarz na 2015 rok. Na stronach tej publikacji pojawiły się zdjęcia 5 gwiazd światowego modelingu. Top modelki pozowały do zdjęć w niezupełnie kompletnych strojach... Zobacz koniecznie!
 • Kingfisher Calendar 2015
  Na rynku pojawiła się kolejna odsłona, wydawanego od 2003 roku, kalendarza Kingfisher. W tym roku autorzy publikacji zaprosili do współpracy najpiękniejsze indyjskie modelki. Zobacz niesamowite zdjęcia!
 • B.A.D.D. Magazine
  W ręce czytelników męskiego pisma „B.A.D.D Magazine” trafił kipiący seksem kalendarz... Wydawcy magazynu wyselekcjonowali najlepsze zdjęcia modelek z całego świata. Tak powstał jeden z najostrzejszych kalendarzy na 2015 rok. Zobacz koniecznie!
 • Kalendarz wędkarski
  Piękne modelki w skąpych strojach kąpielowych na tle przyrody… Niemieckiej firmie Carponizer takie obrazki wydały się zbyt banalne. Producenci sprzętu wędkarskiego postanowili wypuścić nietypowy kalendarz promocyjny. Seksowne panie pozują w nim z… dorodnymi karpiami.
 • Kalendarz na 2015
  Ostatnie miesiące roku to okres, w którym wydawcy prześcigają się w pomysłach na najbardziej zaskakujące kalendarze... Jak do tej pory, w naszym subiektywnym rankingu "nietypowych" publikacji, niedoścignionym liderem jest niemiecki wydawca tego ziemniaczanego kalendarza. Zobacz zdjęcia!
 • Hot Shots
  Sesja zdjęciowa do nowego, kultowego kalendarza Hot Shots odbyła się w amerykańskiej bazie wojskowej Draper w Utah. Ślicznotki, ubrane w kuse bikini, wyginały ciała na czołgu z karabinem maszynowym w dłoni... jednak nie do końca legalnie. Zobacz zdjęcia!
 • Ślicznotki w bikini
  Wydawany każdego roku kalendarz "The Babes of Bikinis Sports Bar & Grill" cieszy się niesłabnącą popularnością wśród mężczyzn. Obowiązkowy gadżet na męskim biurku wypełniony jest po brzegi gorącymi zdjęciami modelek w sportowych stylizacjach. Zobacz koniecznie!