• Opuszczona flaga na budynku Sejmu
    Żałoby narodowej po zamachu w Tunezji nie ogłoszono. Przed najważniejszymi budynkami opuszczono jednak flagi państwowe do połowy masztu. Zdaniem eksperta ds. protokołu dyplomatycznego, to złamanie prawa, bo przepisy nie pozwalają na takie zachowanie.
  • 75 tysięcy złotych - tyle wydano w ubiegłym roku na alkohol w kancelarii premiera. To i tak prawie dwa razy mniej niż w przypadku kancelarii prezydenta. Wydatki na alkohol w szczytach władzy podsumował "Fakt".
  • Już dziś zapowiada, że swój atak powtórzy za rok. Przekonuje bowiem, że chce, by domeny rządowe były dobrze chronione. A na razie - jak wynika z tego, do czego udało mu się "dokopać" - tak nie jest. Serwis Niebezpiecznik.pl informuje, że wie, kto stoi za zhakowaniem kancelarii premiera i m.in. poczty Tomasza Arabskiego.
  • Prezydent Bronisław Komorowski i premier Donald Tusk
    Prawo jest po to, by go przestrzegać. Nie każdy zgadza się tą maksymą, jednak w przypadku prezydenta i premiera to powinien być priorytet. A jednak kancelaria prezydenta i kancelaria premiera nie zatrudniają inwalidów i płacą przez to kary.