• Karol Strasburger
  Karol Strasburger na brak pracy nie może narzekać. Szefowie stacji TVP postanowili wykorzystać popularność prezentera i zwiększyli jego obecność na antenie.
 • Karol Strasburger
  Czystki kadrowe w Telewizji Polskiej trwają od pół roku, a swoich pozycji nie mogą być pewni nawet pracownicy z wieloletnim stażem. Karol Strasburger martwi się o dalsze losy "Familiady" i apeluje do władz stacji, by szanowały jego dotychczasową pracę.
 • Gwiazdy "Pytania na śniadanie" w "Familiadzie"
  Prezenterzy porannego programu Telewizji Polskiej, "Pytanie na śniadanie" wzięli udział w kultowym teleturnieju "Familiada". Pieniądze wygrane podczas rywalizaji, zostaną przekazane na cele charytatywne. Zobacz, jak gwiazdy śniadaniowej audycji zaprezentowały się w show Karola Strasburgera.
 • Karol Strasburger w "Familiadzie"
  Ostatnio w mediach pojawiały się niepokojące informacje na temat "Familiady". Program po raz pierwszy w historii ma zostać zawieszony na czas wakacji, ponieważ TVP ma problemy ze znalezieniem sponsora. Karol Strasburger nie traci jednak nadziei ponieważ jak twierdz rola prowadzącego wciąż jest dla niego wielką frajdą i przyjemnością.
 • W tym roku, po raz pierwszy w historii, "Familiada" zniknie z anteny na czas wakacyjnej przerwy. Od teraz, aż do jesieni Telewizja Polska zamierza emitować powtórki popularnego teleturnieju. Taka decyzja szefów nie odpowiada prowadzącemu program, Karolowi Strasburgerowi. Aby zapewnić widzom stałą porcję nowych wrażeń, gospodarz postanowił wziąć sprawy w swoje ręce.
 • "Familiada" jest obecna na antenie Telewizji Polskiej od 18 lat. Choć widownia programu zmalała, to w swoim paśmie wiąż jest on liderem. Jak to możliwe, że po tak długim czasie rodzinny teleturniej nie nudzi się widzom?