• Joseph Blatter
  Organizatorzy przyszłorocznych piłkarskich mistrzostw świata Rosjanie oraz gospodarze mundialu w 2022 roku Katarczycy nie obawiają się konsekwencji publikacji raportu Garcii - dokumentu badającego okoliczności przyznania turniejów tym krajom.
 • Angielscy kibice
  Zamiast w Katarze - mundial w Anglii? Gotowość do przejęcia organizacji piłkarskich mistrzostw świata w 2022 roku zadeklarował brytyjski minister kultury, John Whittingdale. Dodał, że należy przyjrzeć się okolicznościom, w jakich rozstrzygnięto wyścig o organizację turnieju w 2018 roku. Wygrali go Rosjanie, pokonując między innymi Anglików.
 • Prezydent FIFA zajął się korupcją
  Futbolem może wstrząsnąć o wiele większa afera korupcyjna niż ta, którą znamy z własnego podwórka. Prezydent FIFA Sepp Blatter powiedział, że nie wyklucza, iż wybory gospodarza mistrzostw świata w 2022 r. odbędą się na nowo, jeśli potwierdzą się informację o przyjęciu łapówek przez osoby głosujące na Katar.
 • Joseph Blatter
  Katar odrzucił oskarżenia o korupcję przy wyborze tego kraju na gospodarza mundialu w 2022 roku. Katarska federacja piłkarska podkreśliła, że zarzuty są bezpodstawne.
 • Mundial w Katarze jednak latem. Będzie 50 stopni
  Prezydent FIFA Sepp Blatter udziela sprzecznych wypowiedzi na temat terminu i formuły piłkarskiego mundialu w 2022 roku. W poniedziałek oświadczył, że mistrzostwa, tak jak pierwotnie zakładano, zostaną zorganizowane w Katarze latem.
 • Pierwsza poważna deklaracja szefa FIFA o terminie mundialu
  Prezydent Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej Sepp Blatter po raz pierwszy przyznał, że mundial w Katarze w 2022 roku powinien być rozegrany zimą, a nie latem.