• Katarzyna Bosacka
    Po tym, jak z początkiem czerwca stacja TVN ze skutkiem natychmiastowym zerwała z nią współpracę, Katarzyna Bosacka postanowiła zrobić własny program. Produkcja "EkoBosacka" właśnie zadebiutowała na YouTube.
  • Katarzyna Bosacka
    "Badania pokazują, że plastik jest w naszych tkankach tłuszczowych, ponieważ zjadamy go wraz z żywnością, która jest w niego pakowana i wypijamy go razem z wodą butelkowaną. Dziś nawet owoce i warzywa pakowane są w plastikowe folie i pudełka" - mówi w rozmowie z dziennik.pl Katarzyna Bosacka. Dziennikarka stacji TVN Style, najpierw w programie "Wiem, co jem", a teraz w produkcji "Co nas truje" stara się zrobić z Polaków świadomych konsumentów .
  • Katarzyna Bosacka, gospodyni programu "Wiem co jem i co kupuję", niebawem po raz czwarty zostanie mamą. Z tej okazji stacja TVN Style przygotowała zupełnie nowy program, w którym widzowie wraz z prowadzącą, będą sprawdzali kolejne prawdy i mity na temat ciąży .
  • Wiosenna ramówka stacji TVN Style to kontynuacje lubianych przez widzów produkcji oraz cztery zupełnie nowe programy. W rozmowie z portalem dziennik.pl, szefowa stacji zdradziła, czego widzowie mogą spodziewać się w nowym sezonie i co ma szansę stać się największym hitem.
  • Przed nami ostatni premierowy odcinek emitowanego przez TVN Style programu "Wiem, co jem" w sezonie wiosennym. Tym razem prowadząca Katarzyna Bosacka weźmie pod lupę sezonowe owoce.