• Mateusz Damiecki, Patrycja Krogulska, Doda, Radosław Majdan
  Ślubowanie małżonkowi dozgonnej miłości, nie dla wszystkich jest obietnicą możliwą do spełnienia. Są jednak pary, które w tym postanowieniu trwają zadziwiająco krótko. Oto show-biznesowe małżeństwa o mało imponujących stażach.
 • Doda, Karolina Malinowska, Kasia Cichopek
  Zazwyczaj oglądamy je w mocnym makijażu, starannej stylizacji i z perfekcyjnie ułożonymi włosami. A jak prezentują się bez tych zabiegów? Oto gwiazdy, które w portalach społecznościowych pochwaliły się swoimi naturalnymi zdjęciami. Która z nich wygląda najpiękniej?
 • Gwiazdy na 1. urodzinach dwutygodnika "Flesz"
  Śmiało można powiedzieć, że takiego tłumu gwiazd zgromadzonych w jednym miejscu już dawno nie było! 1. urodziny dwutygodnika przyciągnęły ogrom znanych osób. Zobaczcie, kto się pojawił jak wyglądali sławni goście.
 • Gwiazdy na 4 urodzinach magazynu "Party".
  Niestety, po raz kolejny nie wszystkie gwiazdy, które brały udział w "gorącym" wydarzeniu, dobrze się zaprezentowały. Wśród gości świętujących 4 urodziny magazynu "Party" znalazły się panie, których wizerunek trudno ocenić pozytywnie. Tandetne tkaniny, niekorzystne, bo udziwnione kroje, połączenia materiałów i stylów wołające o pomstę do nieba - to wszystko można było "podziwiać" na imprezie. Znalazły się tam też jednak prawdziwe ubraniowe perełki. Aby jednak nie zostać posądzonymi o narzucanie opinii, ocenę kreacji, o których mowa, pozostawiamy Wam! Sami stwierdźcie, kto zasłużył na pochwałę, a kto na krytykę!