• Katarzyna Cchopek, Anna Mucha i Katarzyna Skrzynecka
  One nie dały sobie wiele czasu na odpoczynek po tym, jak na świecie pojawiły się ich pociechy. Perfekcyjnie umieją zaplanować swój czas tak, aby liczne obowiązki zawodowe pogodzić z opieką nad maluchami. Zobaczcie najbardziej zapracowane młode polskie mamy, które są dowodem na to, że macierzyństwo nie musi oznaczać zahamowania kariery.
 • Gwiazdy, które późno zostały matkami
  Dla niektórych z nich "dojrzała ciąża" była tą pierwszą, wymarzoną, dla innych - kolejną, nie do końca planowaną. Wszystkie jednak zdecydowały się na poród po 35 roku życia i wszystkie są teraz szczęśliwymi mamami. Oto gwiazdy, które nie bały się działania wbrew stereotypowi, że młodszej kobiecie łatwiej przychodzi wychowanie malucha!
 • Anna Mucha
  Poświęciła się dziecku, a i tak inkasuje krocie! Dziecięce kolekcje, kontrakty reklamowe i powrót do pracy (zawsze z dzieckiem przy boku) - tak Anna Mucha zarabia jako świeżo upieczona mama. Jej konto wzbogaciło się o okrągłą sumę...
 • Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki
  42-letnia Katarzyna Skrzynecka długo czekała na to, aby zostać mamą. Tym łatwiej byłoby popaść w nadopiekuńczość. Jednak wraz z mężem nie chcą być dla swojej córeczki „rodzicami wariatami” – planują wychowanie z dużą dozą rozsądku.
 • Anna Mucha i Kasia Skrzynecka urodziły
  Wszystko, co dotyczyło ciąż tych gwiazd, było pilnie śledzone przez media. Teraz obiektami zainteresowania będą te maleństwa. Na świat przyszło dwoje dzieci bardzo oczekiwanych w świecie show-biznesu. 
 • Sexy mamy: ciężarne gwiazdy stawiają na seksapil
  Workowate ubranie, które wstydliwie skrywa wszystkie krągłości? Dziś takie ciążowe kreacje należą do przeszłości – przynajmniej w show-biznesie... Ciężarne celebrytki nie chcą już rezygnować z seksapilu. Na polskich salonach zaroiło się od sexy mam. Precyzyjne fryzury i makijaże, wyraziste kolory, obciskające sylwetki kroje, dekolty, wycięcia i rozcięcia oraz sukienki w wersji mini – to na taką garderobę stawiają przyszłe mamy. Z jakim efektem? Zobacz zdjęcia!
 • Katarzyna Skrzynecka
  Widać, że ciąża jej służy. Była prowadząca program "Taniec z Gwiazdami", Katarzyna Skrzynecka wygląda doskonale. Prezentuje się świeżo i zdrowo.
 • Katarzyna Skrzynecka i jej mąż Marcin Łopucki
  Spodziewająca się pierwszego dziecka Kasia Skrzynecka jest w dobrych rękach. Jej mąż na wychowywaniu dzieci zna się lepiej od niej. I to ją cieszy!