• Zbigniew Urbański
  Zbigniew Urbański, były mąż Katarzyny Skrzyneckiej i były policjant, opisał szokujące zachowanie jednej z polskich gwiazd. Znana z głównych ról w filmach i serialach aktorka, stosuje bardzo kontrowersyjne metody wychowawcze.
 • Radosław Majdan, Katarzyna Skrzynecka, Cezary Pazura
  Ślub cywilny według polskiego prawa można brać dowolną ilość razy. Jednak w przypadku małżeństwa kościelnego, sprawa wygląda zupełnie inaczej, bowiem Kościół teoretycznie nie dopuszcza opcji rozwodów. Jest jednak procedura (potocznie zwana rozwodem kościelnym), która w wyjątkowych sytuacjach pozwala na unieważnienie małżeństwa i ponowne złożenie przysięgi przed ołtarzem. Oto gwiazdy, które zdecydowały się na taki krok.
 • Doda, Karolina Malinowska, Kasia Cichopek
  Zazwyczaj oglądamy je w mocnym makijażu, starannej stylizacji i z perfekcyjnie ułożonymi włosami. A jak prezentują się bez tych zabiegów? Oto gwiazdy, które w portalach społecznościowych pochwaliły się swoimi naturalnymi zdjęciami. Która z nich wygląda najpiękniej?
 • Twoja twarz brzmi znajomo
  Show "Twoja twarz brzmi znajomo" okazało się bezkonkurencyjnym hitem Polsatu. Stacja podjęła więc decyzję o wyprodukowaniu kolejnego sezonu, co więcej, znane są już gwiazdy, które w nim wystąpią.
 • Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki
  Jedna z najpiękniejszych polskich gwiazd, do tego bezspornie utalentowana, i to na wielu płaszczyznach. Ostatnio wielkim sukcesem okazał się jej występ w przebojowym programie "Twoja twarz brzmi znajomo", który zaowocował ofertami pracy. A ona sama? Pogodna, uśmiechnięta - Katarzyna Skrzynecka to kobieta spełniona. A że ma kilka kilogramów więcej niż wychudzone modelki? I co z tego???
 • Katarzyna Skrzynecka, Katarzyna Figura, Anna Korcz
  W ostatnich tygodniach media żyją plotkami dotyczącymi ciąży Małgorzaty Kożuchowskiej. 42-letnia aktorka, po latach starań, po raz pierwszy zostanie mamą. Nie jest ona jedyną gwiazdą w polskim show biznesie, która zdecydowała się na późne macierzyństwo.
 • Trudne rozwody polskich gwiazd
  W świecie show biznesu rozwody z klasą zdarzają się bardzo rzadko. Zazwyczaj bowiem, nawet jeśli sama rozprawa sądowa przebiegnie w miarę pokojowo, po pewnym czasie mamy do czynienia z publicznym obrzucaniem się oskarżeniami przez byłych małżonków. Oto kilka przykładów rozwodowych batalii gwiazd.
 • Gwiazdy ofiarami złodziei i oszustów
  Oszustwa, kradzieże samochodów i rzeczy osobistych, włamania do mieszkania - znane nazwiska nie chronią gwiazd przed aktami nieuczciwości. Oto polscy celebryci, którzy padli ofiarami oszustów i złodziei.
 • Znani i lubiani za udział w reklamie inkasują całkiem pokaźne gaże. Niestety, niektórzy celebryci dość niefortunnie wybierają kampanie i produkty, które godzą się firmować swoim wizerunkiem. Oto kilka najbardziej obciachowych reklam z udziałem polskich gwiazd .
 • Gwiazdy, które lubią publiczne zwierzenia
  Udzielanie wywiadów to nieodłączny element bycia gwiazdą. Od znanych osobistości wręcz oczekuje się, że co jakiś czas będą opowiadały nie tylko o sowich zawodowych dokonaniach, ale również o własnym życiu. Są jednak takie sławy, które w publicznych zwierzeniach zatraciły umiar. Oto nasz subiektywny ranking tych, którzy w upublicznianiu swojej prywatności przekraczają granice dobrego smaku .