• Gwiazdy, które późno zostały matkami
  Dla niektórych z nich "dojrzała ciąża" była tą pierwszą, wymarzoną, dla innych - kolejną, nie do końca planowaną. Wszystkie jednak zdecydowały się na poród po 35 roku życia i wszystkie są teraz szczęśliwymi mamami. Oto gwiazdy, które nie bały się działania wbrew stereotypowi, że młodszej kobiecie łatwiej przychodzi wychowanie malucha!
 • Anna Mucha i Kasia Skrzynecka urodziły
  Wszystko, co dotyczyło ciąż tych gwiazd, było pilnie śledzone przez media. Teraz obiektami zainteresowania będą te maleństwa. Na świat przyszło dwoje dzieci bardzo oczekiwanych w świecie show-biznesu. 
 • Sexy mamy: ciężarne gwiazdy stawiają na seksapil
  Workowate ubranie, które wstydliwie skrywa wszystkie krągłości? Dziś takie ciążowe kreacje należą do przeszłości – przynajmniej w show-biznesie... Ciężarne celebrytki nie chcą już rezygnować z seksapilu. Na polskich salonach zaroiło się od sexy mam. Precyzyjne fryzury i makijaże, wyraziste kolory, obciskające sylwetki kroje, dekolty, wycięcia i rozcięcia oraz sukienki w wersji mini – to na taką garderobę stawiają przyszłe mamy. Z jakim efektem? Zobacz zdjęcia!
 • Kasia Skrzynecka jak większość kobiet w ciąży ma zachcianki.
  Katarzyna Skrzynecka już niebawem zostanie mamą. Jak na kobietę w ciąży przystało, artystka także ma zachcianki. Zobacz, na co miała ochotę ostatnio.
 • Ciężarna Kasia Skrzynecka promieniała na plaży.
  Piękna przyszła mama spędziła miniony weekend nad polskim morzem, a towarzyszył jej nie jeden, ale kilku przystojniaków.