• Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek
  Po mocnym wpisie Kingi Rusin skierowanym przeciwko Małgorzacie Rozenek, w polskim show biznesie zawrzało. Do dyskusji przyłączyły się inne gwiazdy, które poparły wypowiedź dziennikarki.
 • Katarzyna Skrzynecka, Kinga Rusin i Anna Popek
  Mimo dojrzałego wieku te panie czują się w mini jak ryba w wodzie! I nic w tym dziwnego, bo naprawdę mają niezłe ciała... Zgadzacie się?
 • Gwiazdy na 4 urodzinach magazynu "Party".
  Niestety, po raz kolejny nie wszystkie gwiazdy, które brały udział w "gorącym" wydarzeniu, dobrze się zaprezentowały. Wśród gości świętujących 4 urodziny magazynu "Party" znalazły się panie, których wizerunek trudno ocenić pozytywnie. Tandetne tkaniny, niekorzystne, bo udziwnione kroje, połączenia materiałów i stylów wołające o pomstę do nieba - to wszystko można było "podziwiać" na imprezie. Znalazły się tam też jednak prawdziwe ubraniowe perełki. Aby jednak nie zostać posądzonymi o narzucanie opinii, ocenę kreacji, o których mowa, pozostawiamy Wam! Sami stwierdźcie, kto zasłużył na pochwałę, a kto na krytykę!
 • Tak gwiazdy wciąż dają zrobić się na szaro
  Gwiazdy dają zrobić się na szaro? Wydawało się, że takie sytuacje należą już do przeszłości. Szarość w modzie miała przecież całkowicie ustąpić pola soczystym barwom. A jednak ten stonowany kolor nadal ma się całkiem dobrze. Noszą go Kinga Rusin, Magdalena Boczarska, Małgorzata Socha i wiele innych gwiazd. Czy wyglądają jak szare myszki? Zobacz zdjęcia i oceń!
 • Od przyjaźni do miłości: niestandardowe love story gwiazd
  Miłość nie zawsze zaczyna się trzęsieniem ziemi i eksplozją namiętności. Bywa, że wielkie uczucie kiełkuje stopniowo, ewoluując z relacji „bez podtekstów”. Takie zaskakujące love story widujemy w codziennym życiu i w świecie gwiazd. Te ostatnie przypomniał między innymi „Fakt”. Oto gwiazdy, których przyjaźnie przerodziły się w romans.