• Sexy mamy: ciężarne gwiazdy stawiają na seksapil
  Workowate ubranie, które wstydliwie skrywa wszystkie krągłości? Dziś takie ciążowe kreacje należą do przeszłości – przynajmniej w show-biznesie... Ciężarne celebrytki nie chcą już rezygnować z seksapilu. Na polskich salonach zaroiło się od sexy mam. Precyzyjne fryzury i makijaże, wyraziste kolory, obciskające sylwetki kroje, dekolty, wycięcia i rozcięcia oraz sukienki w wersji mini – to na taką garderobę stawiają przyszłe mamy. Z jakim efektem? Zobacz zdjęcia!
 • Katarzyna Skrzynecka w ciąży i w... mini!
  Kto powiedział, że kobiety w ciąży muszą nosić tylko i wyłącznie workowate ubrania i prezentować się nieatrakcyjnie?
 • Katarzyna Skrzynecka
  Widać, że ciąża jej służy. Była prowadząca program "Taniec z Gwiazdami", Katarzyna Skrzynecka wygląda doskonale. Prezentuje się świeżo i zdrowo.
 • Królowa stylu czy królowa pasztetów? Metamorfoza i styl Katarzyny Skrzyneckiej
  Królowa stylu czy królowa pasztetów? Katarzyna Skrzynecka słynie ze swoich nieskończonych modowych wpadek. Z kolei dwuznaczny przydomek „królowa pasztetów”, który zawdzięcza udziałowi w pewnej reklamie - przylgnął do niej na dobre… Nad jej kreacjami styliści często załamują ręce, jedna ostatnio gwiazda prezentuje coraz bardziej udane stylizacje. Podczas kolejnych edycji „Tańca z Gwiazdami” widzowie mogli obserwować jej sukcesy i porażki – zarówno modowe, jak i te w zmaganiach o szczuplejszą sylwetkę. Oto styl i metamorfozy Katarzyny Skrzyneckiej!
 • Tak gwiazdy wciąż dają zrobić się na szaro
  Gwiazdy dają zrobić się na szaro? Wydawało się, że takie sytuacje należą już do przeszłości. Szarość w modzie miała przecież całkowicie ustąpić pola soczystym barwom. A jednak ten stonowany kolor nadal ma się całkiem dobrze. Noszą go Kinga Rusin, Magdalena Boczarska, Małgorzata Socha i wiele innych gwiazd. Czy wyglądają jak szare myszki? Zobacz zdjęcia i oceń!
 • Stonowana elegancja: gwiazdy na pokazie Deni Cler
  Stonowana elegancja – z tym kojarzy się marka Deni Cler. I w takim duchu ubrały się gwiazdy, które przybyły na pokaz najnowszej kolekcji marki. Minimalizm, umiar i powaga – oto, na co postawiły w swoich kreacjach takie amatorki mody, jak Omenaa Mensah, Monika Richardson, Katarzyna Skrzynecka i inne sławy. Bez silenia się na młodzieżowy styl i konfekcyjne szaleństwo. Czy podobają się wam gwiazdy w takiej stonowanej odsłonie? Zobaczcie zdjęcia!
 • Które sławy cieszą się największym zainteresowaniem internautów? Serwis Plejada.pl wybrał dziesiątkę najpopularniejszych – na swoich łamach – gwiazd. Laureaci zostali nagrodzeni statuetkami, rozdanymi podczas dedykowanego im wieczoru w jednym z warszawskich klubów. Impreza była okazją do pokazania się dla samej czołówki polskich gwiazd i gwiazdeczek. Jak się zaprezentowały? Zobacz zdjęcia!