• Katarzyna Skrzynecka niegdyś była jedną z najpopularniejszych twarzy telewizji. W obecnym sezonie jednak, nie będzie prowadziła żadnego programu, a na małym ekranie wystąpi jedynie w niewielkiej roli w serialu "Na krawędzi".
  • Wiosną na antenie stacji Polsat Cafe zadebiutował program "Siedem życzeń", którego gospodynią była Katarzyna Skrzynecka. Jak dowiedział się "Fakt", produkcja osiągała bardzo niskie wyniki oglądalności i została zdjęta z anteny. Tabloid utrzymuje jednak, że Skrzynecka nie została z niczym.
  • Katarzyna Skrzynecka grudniu urodziła córeczkę i już szykuje się do powrotu do pracy. Wiosną na antenie Polsat Cafe poprowadzi program "Siedem życzeń", do którego zdjęcia kręcone będą w malowniczej scenerii Zakopanego.
  • Hity i kity na imprezie Polsat Cafe. Zobacz kreacje gwiazd!
    Na konferencji Polsat Cafe, poświęconej prezentacji jesiennych nowości stacji, tłumnie pojawiły się wystrojone gwiazdy. Jedne w kreacjach bardzo udanych, inne - wręcz przeciwnie… Kto wypadł doskonale, a kto nie zaliczy tego wyjścia do udanych? Zobaczcie i oceńcie!
  • Teraz Skrzynecka zarobi połowę tego, co w TVN?
    Zarobki gwiazd są owiane legendą, ale i tajemnicą. Jednak czasem czegoś się można na ten temat dowiedzieć. Na przykład tego, jak spadną zarobki Kasi Skrzyneckiej, która z TVN przechodzi podobno do Polsat Cafe.