• Katarzyna Skrzynecka
  Katarzyna Skrzynecka, po latach oczekiwań, w końcu uzyskała unieważnienie swojego małżeństwa kościelnego. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, by aktorka po raz kolejny stanęła przed ołtarzem.
 • Katarzyna Skrzynecka
  Zanim Katarzyna Skrzynecka spotkała na swojej drodze obecnego męża, Marcina Łopuckiego, miała niezbyt pozytywne doświadczenia związane z małżeństwem ze Zbigniewem Urbańskim. Teraz aktorka stara się o unieważnienie ślubu kościelnego z byłym mężem. Niestety okazuje się, że nie jest to takie proste.
 • Katarzyna Skrzynecka
  Katarzyna Skrzynecka marzy o ślubie kościelnym ze swoim obecnym mężem, Marcinem Łopuckim. Jednak aby móc ponownie stanąć przed ołtarzem, aktorka musiałaby uzyskać kościelne unieważnienie swojego poprzedniego małżeństwa. I tu pojawił się pewien problem.
 • Radosław Majdan, Katarzyna Skrzynecka, Cezary Pazura
  Ślub cywilny według polskiego prawa można brać dowolną ilość razy. Jednak w przypadku małżeństwa kościelnego, sprawa wygląda zupełnie inaczej, bowiem Kościół teoretycznie nie dopuszcza opcji rozwodów. Jest jednak procedura (potocznie zwana rozwodem kościelnym), która w wyjątkowych sytuacjach pozwala na unieważnienie małżeństwa i ponowne złożenie przysięgi przed ołtarzem. Oto gwiazdy, które zdecydowały się na taki krok.