• Komisja zbada katastrofę
  W zespole biegłych powołanym przez Wojskową Prokuraturę Okręgową w Warszawie w sprawie katastrofy smoleńskiej nie ma będzie żadnej osoby związanej z komisją Jerzego Millera. Według przewodniczącego komisji, Antoniego Milkiewicza, na miejsce w komisji liczyć mogą jednie wybitni znawcy lotnictwa.
 • Seremet rozmawiał o zbadaniu Tu-154 przez polskich biegłych
  Na temat dopuszczenia polskich biegłych do badania wraku Tu-154 w Smoleńsku prokurator Generalny Andrzej Seremet rozmawiał w czwartek telefonicznie z szefem Komitetu Śledczego Federacji Rosyjskiej Aleksandrem Bastrykinem - podał rzecznik Seremeta Mateusz Martyniuk.
 • Miejsce katastrofy Tu-154 pod Smoleńskiem
  Raport komisji Jerzego Millera ws. katastrofy smoleńskiej będzie jednym z najistotniejszych dowodów w prokuratorskim śledztwie w tej sprawie - mówi rzecznik Naczelnej Prokuratury Wojskowej.
 • ABW ma świetnej jakości nagranie ze Smoleńska
   Portal eostrołęka.pl przekazał ABW film nagrany na miejscu katastrofy Tu-154M pod Smoleńskiem, który został opublikowany w internecie 1 lutego. Po tej publikacji nagranie zamieściło wiele innych portali internetowych.
 • Rosjanie o sprawie Smoleńska: Polacy cały czas coś wymyślają
  W swoim pragnieniu znalezienia jakiegokolwiek powodu do przerzucenia części odpowiedzialności za katastrofę Tu-154M na stronę rosyjską Polacy cały czas wymyślają coś nowego - napisał w piątek dziennik "Izwiestija".
 • Moskiewska biesiada ministra Arabskiego
  Kwestie związane z wizytą premiera Donalda Tuska były przedmiotem rozmów ministra Tomasza Arabskiego, który w połowie marca przebywał w Moskwie. Szczegóły omawiano przy... restauracyjnym stoliku, w lokalu wskazanym przez Rosjan - ujawnia "Nasz Dziennik", powołując się na relację jednego z funkcjonariuszy BOR, Łukasza D.