• Kazik na Żywo prezentuje nowy, ale już ostatni album
  Zespół Kazik na Żywo zakończył już swoją działalność, ale dla fanów przygotował jeszcze jedną niespodziankę.
 • Kazik Staszewski kończy 50 lat
  Kazik Staszewski – ikona polskiego rocka, lider grup Kult, Kazik Na Żywo i El Doopa kończy 12 marca 50 lat. Życzymy wszystkiego dobrego i przypominamy 10 rzeczy, które o Kaziku warto wiedzieć.
 • Kazik Na Żywo odbiera złoto i podpisuje "Bar La Curva"
  "Obecność obowiązkowa" – komentują fani formacji Kazik Na Żywo, która wyruszyła w tegoroczną trasę koncertową. Muzycy rozpoczęli serię występów w Lublinie. W czwartek zespół zagra we wrocławskim klubie Eter.
 • Kazik Na Żywo odbiera złoto i podpisuje "Bar La Curva"
  Kazik Staszewski i jego koledzy z grupy Kazik Na Żywo w lutym rozpoczną intensywne koncertowanie. Wszystko w ramach promocji nowego albumu "Bar La Curva / Plamy na słońcu".
 • Kazik Na Żywo w kolejnych miastach
  Zespół Kazika Staszewskiego przygotowuje się do koncertów promujących najnowszy album "Bar La Curva/Plamy na słońcu".
 • Kazik Na Żywo daje radę
  W jednym z wywiadów Staszewski powiedział, że pierwsza część płyty ("Bar la Curva") jest punkowa, a druga – bardziej metalowa ("Plamy na słońcu").
 • Kazik Na Żywo odbiera złoto i podpisuje "Bar La Curva"
  To są refleksje 48-letniego pana nad światem i życiem – mówi o Kazik Staszewski o płycie "Bar La Curva". Nagrany przez grupę Kazik Na Żywo, po 12 latach przerwy, album jeszcze przed oficjalną premierą uzyskał status Złotej Płyty.
 • Kazik Na Żywo odbiera złoto i podpisuje "Bar La Curva"
  – Długo to trwało. Przez ten czas zdążyliśmy zagrać w innym składzie, rozpaść się, reaktywować. Czas płynął. A że płynie on szybciej dla ludzi starszych, to ten okres minął jak z bicza strzelił" – mówił Kazik Staszewski o przerwie między kolejnymi albumami formacji Kazik Na Żywo. Najnowsze dzieło grupy – płyta "Bar La Curva/ Plamy na słońcu" trafiło do sklepów 28 listopada i od razu pokryło się złotem. Oznacza to, że czwarty studyjny krążek muzyków kupiło co najmniej 15 tys. Polaków. W poniedziałek Kazik i spółka odebrali zań wyróżnienie – Złote Płyty...