• STYLIZACJE sióstr Kardashian: płaszcz-Dziekańaki/dziekanski.pl, bluzka-More Moi/moremoi.pl, buty, torebka-Menbur/menbur.pl, okulary-TK Maxx
    Ile Kardashianek, tyle różnych stylów i pomysłów na stylizacje. Każda jest inna, ale łączy je jedno: zamiłowanie do mody oraz zawsze perfekcyjny i przemyślany wygląd. Czerpać inspiracje można bez końca. Oto najmodniejsze w tym sezonie stylizacje w klimacie sióstr Kardashian!
  • Kolekcja strojów kąpielowych KENDALL + KYLIE TopShop
    Kendall i Kylie stworzyły kolekcję dla dziewczyn, które uwielbiają wypady na plażę czy imprezy przy basenie. Stroje kąpielowe mają starannie przemyślane wycięcia oraz elastyczne pasy w sportowym stylu. Na neoprenie w barwach kobaltu, jadeitu czy koralu w oczy rzucają się printy zarówno zwierzęce jak i roślinne - palmy i cętki. Stroje ozdobione są także metalicznymi elementami w kolorach złota i srebra, które idealnie podkreślą ciało muśnięte słońcem. - Razem z Kendall zadbałyśmy o to, by każdy zestaw sprawdzał się podczas różnych okazji. Nieważne czy podczas pływania, opalania czy surfowania - każda propozycja została zaprojektowania z myślą o letniej zabawie - powiedziała Kylie.
  • 1. Kendall Jenner – 3,2 miliona polubień
    To dziś jeden z najskuteczniejszych sposobów na promocję gwiazd, ale też miara ich popularności. Kto bowiem króluje na Insta, ten rządzi też w show-biznesie. A kto dokładnie to robił w ostatnich 12 miesiącach? Już wiadomo. Oto 10 najpopularniejszych zdjęć roku 2015 na Instagramie: