• Kim Dzong Un
  Kim Dzong Un nadal sprawuje kontrolę nad Koreą Północną - twierdzą południowokoreańskie władze. Od kilku dni spekuluje się, że nie pokazujący się publicznie od pięciu tygodni przywódca utracił władzę.
 • Mieszkaniec Korei Południowej ogląda Kim Dzong Una w telewizji
  Przywódca Korei Północnej Kim Dzong Un nie ma problemów ze zdrowiem i ma się dobrze. Taką informację przekazał południowokoreański minister do spraw zjednoczenia Ryoo Kihl-jae po niespodziewanej wizycie wysokich rangą urzędników- gości z północy, na południu. Wzięli oni udział w ceremonii zamknięcia igrzysk azjatyckich, które odbywały się w południowokoreańskim mieście Inczhon i w których uczestniczyli także sportowcy z Korei Północnej.
 • Korea Północna
  Północna i Południowa Korea zgodziły się wznowić rozmowy na wysokim szczeblu. Były one zawieszone przez siedem miesięcy.
 • Jacht Kim Dzong Una
  Obywatele żyją w skrajnej biedzie, tymczasem dyktator pławi się w luksusach i korzysta z życia. Portal „NK News” opublikował zdjęcie Kim Dzong Una obok jego nowej zabawki – wartego 7 mln dolarów, luksusowego jachtu. Zobacz galerię!
 • Kim Dzong Un wśród żołnierzy
  Kim Dzong Un, syn zmarłego niedawno dyktatora Korei Północnej Kim Dzong Ila, ochoczo idzie w ślady ojca. Dał się już poznać jako przywódca, który pchnął Półwysep Koreański na krawędź wojny atomowej. Wypowiedział wszystkie porozumienia o nieagresji i pakty o zawieszeniu broni z Koreą Południową. Czy teraz zaatakuje? Świat wstrzymuje oddech.