• "Ja to mam szczęście" to nowy serial komediowy, który zastąpił na antenie Dwójki popularny "Rodzinka.pl". Niestety produkcja nie zaskarbiła sobie takiej sympatii widzów, jak jej poprzednik. Czyżby Małgorzata Kożuchowska w roli matki trójki dzieci wypadała bardziej wiarygodnie niż Kinga Preis?
  • "Ja to mam szczęście"
    Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach i trójka dzieciaków, tak w skrócie można opisać bohaterów nowego serialu TVP2 "Ja to mam szczęście". Perypetie sympatycznej rodziny Polaków najczęściej toczą się w kuchni.
  • Już od 7 marca, w każdą środę, o godz. 20.45 Dwójka zaprosi widzów na premierowe odcinki nowego serialu "Ja to mam szczęście" z Kingą Preis i Jackiem Braciakiem w rolach głównych. Produkcja w najbliższych miesiącach zastąpi popularny serial "Rodzinka.pl".
  • Kinga Preis rozbija każdą "ciemność"
    Rolą Wandy Sochy w filmie "W ciemności" Agnieszki Holland, Kinga Preis udowodniła, że jest najciekawszą aktorką filmową swojego pokolenia. Nie ma zadania, któremu mu nie sprostała.
  • TVP szuka chętnych do ról w nowym serialu
    Twórcy popularnego serialu Dwójki "rodzinka.pl" poszukują dziewczynek między 5 a 15 rokiem życia do nowego serialu "Ja to mam szczęście". W głównych rolach zagrają Kinga Preis i Jacek Braciak.