• Rusin w sukni po Grabowskiej
  Czyżby Kinga Rusin lubiła nosić ubrania „po” innych gwiazdach? Prezenterka znów powtórzyła cudzą stylizację. Tym razem Rusin zdublowała strój Urszuli Grabowskiej.
 • Ale wpadka! Rusin skopiowała kreację Żmudy!
  Powtórzyć strój – to boli znane panie. Ale powtórzyć cały zestaw? To już prawie niemożliwe. A jednak. Kinga Rusin zaprezentowała kreację, którą miesiąc wcześniej miała na sobie Marta Żmuda Trzebiatowska…
 • Kreacje na Balu Dziennikarzy
  Co roku na tym balu oglądamy wystrojone gwiazdy dziennikarstwa i show-biznesu. W tym roku było podobnie. Na XIV Charytatywnym Balu dziennikarzy panie zabłysły wyjątkowymi, bardzo strojnymi sukniami wieczorowymi. Nie obyło się jednak bez wpadek… Zobacz!
 • Prawie jak Ascot? Rewia fantazyjnych kapeluszy polskich gwiazd
  Są zawody jeździeckie, jest rewia mody sław i niesztampowe, pełne fantazji kapelusze. Słowem: prawie jak w Ascot. W tym przypadku „prawie” robi wielką różnicę… Kreacje polskich sław nie były w stanie konkurować z najsłynniejszym brytyjskim świętem szalonych kapeluszy. Mimo wszystko na corocznych zawodach jeździeckich w Gałkowie było na co popatrzeć. Gwiazdy i celebryci paradowali w rozmaitych nakryciach głowy: od standardowych, słomkowych, przez eleganckie lub romantyczne, z wielkim rondem, po fantazyjne, o wymyślnych formach czy zaskakujących deseniach. Do tego sławy dobrały bardzo różne stylizacje. Zobacz zdjęcia!
 • Tak gwiazdy wciąż dają zrobić się na szaro
  Gwiazdy dają zrobić się na szaro? Wydawało się, że takie sytuacje należą już do przeszłości. Szarość w modzie miała przecież całkowicie ustąpić pola soczystym barwom. A jednak ten stonowany kolor nadal ma się całkiem dobrze. Noszą go Kinga Rusin, Magdalena Boczarska, Małgorzata Socha i wiele innych gwiazd. Czy wyglądają jak szare myszki? Zobacz zdjęcia i oceń!
 • Trzy gwiazdy w kreacjach jednego projektanta
  Gwiazdy mają swoich ulubionych projektantów, a dobrą tradycją jest, aby na pokazach ich kolekcji zaprezentować się w ich projektach. Dzięki temu możemy podziwiać trzy gwiazdy w kreacjach od tego samego projektanta. Małgorzata Socha, Agnieszka Popielewicz i Kinga Rusin na pokazie Łukasza Jemioła zaprezentowały stroje z jego projektu. Trzy gwiazdy, ten sam projektant – idealna okazja do porównań. Która ze sławnych pań najlepiej dobrała swoją kreację? Porównajcie i oceńcie!
 • Rewia mody gwiazd na pokazie Łukasza Jemioła
  Pokaz mody cenionego designera to dobry pretekst do… pokazania się dla gwiazd show-biznesu i celebrytów. W efekcie podziwiamy starannie przygotowane kreacje nie tylko na wybiegu, ale i na czerwonym dywanie. Tak też był na pokazie nowej kolekcji Łukasza Jemioła. Odwiedziły go wystrojone sławy i znawcy modowej branży. Jakie kreacje zaprezentowały gwiazdy? Oto zdjęcia.
 • Kinga Rusin pokazała dekolt
  Ostatnio stawia na bardziej stonowane kreacje. Co nie znaczy, ze nosi stroje zapięte pod szyję. Kinga Rusin pokazała dekolt i zademonstrowała dobrodziejstwa stanika push-up, który pięknie podnosi i eksponuje kobiece piersi.
 • Kinga Rusin zakombinowała ze strojem
  Kombinezony wróciły do łask i pozostają w nim kolejny sezon. Gwiazdy noszą je opięte lub luźno opływające sylwetkę. W takim stylu zakombinowała ze strojem gwiazda, która ostatnio eksperymentuje ze zmianami stylu: Kinga Rusin.
 • Anita Werner i Martyna Wojciechowska – w podobnym stylu
  Uroczysty bal fundacji TVN "Nie jesteś sam" zgromadził największe sławy show-biznesu i nie tylko. Znamienici goście przybyli, aby finansowo wesprzeć Centrum Profilaktyki Nowotworowej przy Instytucie Onkologii. Ta wyjątkowa okazja sprawiła, że celebryci wystąpili strojnych i pełnych powagi kreacjach. Głębokie dekolty i krzykliwe ozdoby zostały zastąpione przez posągowe stroje i minimalną biżuterię. Bo najważniejsi powinni być ci potrzebujący pomocy. Oto zdjęcia z wydarzenia.