• Kirsten Dunst: W branży wszyscy głośno opowiadają, jak Lars torturuje swoje aktorki
  Gwiazda "Melancholii", Kirsten Dunst przekonuje, że kontrowersyjny reżyser Lars von Trier zyskuje przy bliższym poznaniu.
 • Kirsten Dunst w filmie "Melancholia"
  "Nie ma nic wstydliwego w depresji" – powiedziała Kirsten Dunst. Aktorka nagrodzona za rolę cierpiącej na depresję copywriterki w "Melancholii" Larsa von Triera przyznała, że leczyła się na depresję w 2008 roku.
 • Lars von Trier znowu namieszał
  Skandal z Larsem von Trierem w roli głównej przyćmił nawet zachwyty nad jego "Melancholią" i Złotą Palmę dla Terrence’a Malicka.
 • "Melancholia" dopadła Kirten Dunst
  Zaprezentowana na tegorocznym festiwalu filmowym w Cannes "Melancholia" Larsa von Triera z pewnością nie wywoła takiego poruszenia, jak konferencja prasowa z udziałem reżysera i aktorów.
 • Najlepsza aktorka – Kirsten Dunst w "Melancholii"
  64. Festiwal Filmowy w Cannes przechodzi do historii. Ze Złotą Palmą wyjechali z Francji Sarah Green i Bill Pohlad – producenci filmu "Drzewo życia" ("The Tree of Life"), bo to oni odebrali nagrodę w imieniu reżysera Terrence'a Malicka. Za najlepszą rolę kobiecą uznano kreację Amerykanki Kirsten Dunst w "Melancholii", a najlepszym aktorem okazał się Francuz Jean Dujardin, który wystąpił w czarno-białym, niemym filmie "The Artist", w reżyserii Michela Hazanaviciusa. Oto laureaci i gwiazdy podczas uroczystego zakończenia najsłynniejszej z filmowych imprez.
 • Przewodniczący jury Robert De Niro z najlepszymi aktorami: Kirsten Dunst i Jeanem Dujardinem
  Amerykański obraz "Drzewo życia" w reżyserii Terrence'a Malicka – z Bradem Pittem i Seanem Pennem w obsadzie – zdobył Złotą Palmę na zakończonym w niedzielę 64. Festiwalu Filmowym w Cannes.
 • Melancholijna panna młoda Kirsten Dunst
  Najnowsza produkcja Duńczyka - obrazoburcy ma być filmem katastroficznym, w którym szczęście świeżo poślubionej pary więdnie w obliczu asteroidy zbliżającej się do naszej planety. Melancholijną pannę młodą gra Kirsten Dunst, a jej siostrę i rywalkę Charlotte Gainsbourg. Reszta obsady jest równie ciekawa: Kiefer Sutherland, John Hurt, Charlotte Rampling i Alexander Skarsgard - znany z roli przystojnego wampira w "Czystej krwi". Jest na co ostrzyć zęby. "Melancholia" w kinach od 27 maja.
 • Melancholia
  "Melancholia" – najnowszy film skandalisty Larsa Von Triera – jest jednym z 20 walczących w Cannes o Złotą Palmę. To psychologiczne kino katastroficzne, z efektami specjalnymi stworzonymi przez polskie studio Platige Image z Warszawy. Akcja rozgrywa się podczas przyjęcia weselnego w wielkiej posiadłości. W tym samym czasie do Ziemi zbliża się inna planeta, która może ją minąć, dając niezwykły spektakl, albo całkowicie zniszczyć. W rolach głównych: Kirsten Dunst, Charlotte Gainsbourg, Alexander Skarsgard i Kiefer Sutherland. Polska premiera: 27 maja.