• Klimatyzacja
  Jeszcze do niedawna montaż klimatyzacji we własnym domu czy mieszkaniu wydawał się zbędnym luksusem. Coraz bardziej dotkliwe upały sprawiają, że coraz więcej z nas zastawia się nad takim rozwiązaniem. Jak sprawdzili eksperci serwisu domiporta.pl, założenie klimatyzacji w mieszkaniu o powierzchni 60 mkw. może kosztować ok. 8 tys. zł.
 • ból gardła
  W czasie upałów unikajmy gwałtownej zmiany temperatur. Wchodzenie ze słonecznej plaży wprost do klimatyzowanego pomieszczenia może skończyć się obniżeniem odporności, a w konsekwencji anginą - ostrzega prof. Przemysław Kardas z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
 • Uszkodzone koło
  Najbliższe dni będą stały pod znakiem tropikalnych upałów. Tak wysokie temperatury to wyzwanie zarówno dla kierowców, jak i samochodów. Zobacz, czego w tym czasie unikać, by nie uszkodzić auta...
 • Klimatyzacja
  Klimatyzacja to najprostszy, ale i najdroższy sposób na radzenie sobie z uciążliwym upałem. Ale wybór i kupno klimatyzatora to dopiero początek wydatków. Sam koszt energii elektrycznej tylko jednego dnia to około 4 zł.