• Kobieta przegląda SMS-y
  W Arabii Saudyjskiej weszło w życie nowe prawo, mające rzekomo służyć "ochronie prywatności" i "moralności publicznej" - donosi portal strajk.eu.
 • Joanna Przetakiewicz
  Joanna Przetakiewicz w wywiadzie dla programu „Gala Studio” zdradziła nieznane szczegóły z życia z Janem Kulczykiem oraz opowiedziała o prywatnych planach na przyszłość.
 • Para
  Kryzys dopada nawet najlepiej dobrane pary. Jego przyczyną może być pogorszenie sytuacji materialnej, choroba czy nawet pojawienie się dziecka. Zwykle zaczyna się od drobnych nieporozumień, których nie można bagatelizować. Jeśli konflikty zaczną się nawarstwiać i pogłębiać, to rozmowa może już nie wystarczyć. Z doświadczenia terapeutów wynika, że w niesatysfakcjonującym związku dłużej są w stanie żyć mężczyźni niż kobiety.
 • Mężczyzna w domu
  Królem był partner, wasalem – partnerka. Jej głównym zadaniem – obsługiwanie dzieci, czytaj: następców króla. Teraz ten układ coraz częściej się odwraca.
 • Zazdrosne żony...
  Według badań, zazdrość częściej dotyczy kobiet niż mężczyzn. Aż 73 procent pań przyznaje, że ten grzeszny stan towarzyszy im na co dzień. Zazdrość żon bardzo często ma swoje źródło w zachowaniu męża...
 • Ślub
  Zakopane to miasto najczęściej wskazywane jako wymarzona miejscowość ceremonii ślubnej – wynika z sondażu przeprowadzonego na zlecenie MSW. Od 1 marca możliwe będzie zawarcie małżeństwa w dowolnym urzędzie stanu cywilnego w Polsce. Nowe przepisy pozwolą również na zorganizowanie ślubu w plenerze.
 • Nudny seks
  Z raportu przygotowanego przez demografów Uniwersytetu Łódzkiego wyłania się niezbyt optymistyczny obraz polskich małżeństw. Co roku rozstaje się 70 tys. par, co oznacza, ze co trzecie małżeństwo kończy się rozwodem. Według naukowców głównymi przyczynami rozpadu związków są: zmniejszająca się dzietność, emigracja oraz emancypacja kobiet. Oto, dlaczego jeszcze panowie odchodzą od partnerek...
 • Oczekiwania vs. rzeczywistość
  Bywa, że rzeczywistość stałego związku znacznie różni się od tego co podpowiadała kawalerska wyobraźnia, lub filmy dla dorosłych... Rozpoczynając od wyglądu przyszłej partnerki, na seksie z nią skończywszy... Wszystko jest nie tak! Panowie dają upust swoim frustracjom w internecie. Zobacz galerię!
 • Para w łóżku
  Okazuje się, że mężczyźni zdradzają głównie… bez powodu! A do tego, jeśli już posuwają się do zdrady, to najczęściej fizycznej. Gdyby jednak, to ich partnerka poszła do łóżka z kimś innym, nie byliby w stanie jej tego wybaczyć. eDarling przeprowadziło wśród swoich użytkowników ankietę dotyczącą wierności w związkach.
 • Partnerzy
  Najpopularniejszy polski portal randkowy Sympatia.pl zapytał internautów, co najbardziej lubią, a czego nie zaakceptują w swoich partnerach i partnerkach. W czterech sondach oddano prawie 15 000 głosów.