• Szaleństwo na stoku
  Po sylwestrowym szaleństwie przyszedł czas na karnawałową zabawę! Jeżeli planujecie zaprosić znajomych na wyjątkową imprezę, musicie trzymać rękę na pulsie. W tym roku zapominamy o skomplikowanych drinkach i wyszukanych składnikach. To, co oczaruje waszych znajomych to zaskakujące i proste miksy wywołujące efekt „WOW”. Co to oznacza? Królować będą warstwowe mocktaile, nieszablonowe mieszadełka i totalnie zakręcone kostki lodu! Poniżej znajdziecie kilka orzeźwiających inspiracji.
 • Kobieta
  Najbardziej emocjonująca noc dla miłośników kina już za nami. Zobaczyliśmy selfie, która swoją popularnością przebiła zdjęcie amerykańskiego prezydenta i brytyjskiego księcia. Widzieliśmy olśniewające kreacje, które hollywoodzkie gwiazdy zaprezentowały na czerwonym dywanie. Teraz czas na odkrycie kolejnej tajemnicy, skrywanej przez ten porywający wieczór. Zdradzamy, jakimi drinkami piękna Lupita Nyong'o i uwodzicielski Matthew McConaughey wznieśli toast świętując swoje zwycięstwo.
 • Koniak
  Koniak - słowo, które kojarzy się z elegancją i wyrafinowaniem. To ponadczasowy trunek, którego charakter od dekad przywołuje na myśl wizję dobrego życia. Otoczeni aurą elegancji koneserzy koniaku wzdrygnęliby się na samą myśl o dolaniu do niego choćby kropli… No właśnie, kropli czego?
 • Bananowo-czekoladowy koktajl mleczny z żurawinami
  Delikatne banany, cierpka żurawina, słodka czekolada – te składniki w połączeniu zadziałają jak prawdziwy afrodyzjak. Najlepiej, jeśli spotkają się w formie lekkiego koktajlu, idealnego na walentynkowe spotkanie we dwoje.