• Już nie zegarek, rower, a nawet aparat fotograficzny tylko nowiutki iPhone lub quad - to hity tegorocznych prezentów na pierwszą komunię świętą. Marzą o nich chłopcy, a dziewczynki o pięknej biżuterii i damskim laptopie. Prezent na komunię może kosztować nawet kilka tysięcy złotych.
  • Komunia zrobiona na szaro: kolekcja Hortensii Maeso na sezon 2011
    Pierwsza Komunia kojarzy na się z nieodłączną bielą – symbolem czystości i niewinności. A może tak do komunijnego stroju wprowadzić inny kolor – na przykład szarość? Taką propozycję ma hiszpańska projektantka Hortnensia Maeso. W swojej kolekcji strojów komunijnych na sezon 2011 designerka postawiła na nietypowe dla nas elementy: szare akcenty, fantazyjne stroiki we włosach dziewcząt, swobodnie dobrane dodatki – np. szale. Maeso skróciła sukienki dziewcząt i spodenki chłopców i nadała im swobodniejszy charakter. Jaki osiągnęła efekt? Zobaczcie!
  • Pierwsza Komunia już za pasem. Jak ubrać naszą pociechę na to niepowtarzalne święto? W sklepach mnogość propozycji. Swoje do powiedzenia mają również dyktatorzy mody. Na pokazie Cibeles Madrid Novias komunijne stroje na sezon 2011 zaprezentowali hiszpańscy designerzy: Barcarola i Miquel Suay. Zobacz komunijne propozycje tych projektantów!