• Dziewczynka w stroju komunijnym
    Trendy zmieniają się z roku na rok. Co będzie modne w tym sezonie. Zobaczcie.
  • Dzieci w strojach komunijnych
    Sezon komunijny czas zacząć. Przedstawiamy ranking topowych prezentów na komunię. „Topowych”, czyli najpopularniejszych, najbardziej wymarzonych, a często również – najdroższych… Moda zmienia się jak w kalejdoskopie. Co jest ostatnim krzykiem mody w dziedzinie komunijnych prezentów, a co było modne 20 lat temu? Przeczytaj!
  • Komunia zrobiona na szaro: kolekcja Hortensii Maeso na sezon 2011
    Pierwsza Komunia kojarzy na się z nieodłączną bielą – symbolem czystości i niewinności. A może tak do komunijnego stroju wprowadzić inny kolor – na przykład szarość? Taką propozycję ma hiszpańska projektantka Hortnensia Maeso. W swojej kolekcji strojów komunijnych na sezon 2011 designerka postawiła na nietypowe dla nas elementy: szare akcenty, fantazyjne stroiki we włosach dziewcząt, swobodnie dobrane dodatki – np. szale. Maeso skróciła sukienki dziewcząt i spodenki chłopców i nadała im swobodniejszy charakter. Jaki osiągnęła efekt? Zobaczcie!
  • Pierwsza Komunia już za pasem. Jak ubrać naszą pociechę na to niepowtarzalne święto? W sklepach mnogość propozycji. Swoje do powiedzenia mają również dyktatorzy mody. Na pokazie Cibeles Madrid Novias komunijne stroje na sezon 2011 zaprezentowali hiszpańscy designerzy: Barcarola i Miquel Suay. Zobacz komunijne propozycje tych projektantów!