• Pierwsza Komunia Święta
  Co dziesiąty Polak uważa, że prezent z tej okazji kosztować powinien od 1 do 2 tysięcy złotych. W tym roku poza rowerami, biżuterią czy elektroniką świetnie sprzedają się także drony.
 • Pierwsza Komunia Święta
  Niektórzy wolą dar dla kościoła, inni kwiaty, ale są i tacy, którzy przyjmują perfumy albo filmy na DVD. Prezenty dla katechetek i księży z okazji przystąpienia dziecka do sakramentu komunii budzą skrajne emocje wśród rodziców. Co prawda nikt takich podarków nie wymusza, ale nagradzanie duchownych staje się powoli tradycją, z której nie wypada się wyłamać.
 • Dzieci w strojach komunijnych
  Sezon komunijny czas zacząć. Przedstawiamy ranking topowych prezentów na komunię. „Topowych”, czyli najpopularniejszych, najbardziej wymarzonych, a często również – najdroższych… Moda zmienia się jak w kalejdoskopie. Co jest ostatnim krzykiem mody w dziedzinie komunijnych prezentów, a co było modne 20 lat temu? Przeczytaj!
 • Prezenty na pierwszą komunię: Tablet, smartfon, używany medalik
  Zegarek? Komórka? To już przeżytek. Nawet laptopy i quady idą w odstawkę. Teraz w prezencie na Pierwszą Komunię Świętą kupuje się tablety i smartfony. Średnio na podarek komunijny wydamy aż półtora tysiąca złotych.