• Ewa Kopacz wygłasza oświadczenie w sprawie sytuacji górnictwa
  Zmian personalnych nie będzie, będzie za to podsumowanie sukcesów. Premier Ewa Kopacz zorganizuje jutro konferencję po pół roku swoich rządów.
 • Donald Tusk, Ewa Kopacz, Hanna Gronkiewicz-Waltz i Grzegorz Schetyna
  "Faktom" TVN udało się nagrać rozmowę byłego premiera z minister kultury. Donald Tusk powiedział Małgorzacie Omilanowskiej, że po konferencji, na której Ewa Kopacz przedstawiła swój gabinet, nowa premier była załamana.
 • Premier Donald Tusk
  Wieczorne zajścia w redakcji tygodnika "Wprost" ściągnęły uwagę mediów w całym kraju, na miejscu pojawili się dziennikarze z różnych redakcji. Redaktor naczelny tygodnika, który ujawnił nagrania rozmów kompromitujące polityków, nie oddał komputera Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, a funkcjonariuszom zarzucił używanie siły fizycznej. Jak skomentuje to szef rządu? Konferencja Donalda Tuska na żywo.
 • Funkcjonariusze ABW usiłują odebrać komputer Sylwestrowi Latkowskiemu
  O godzinie 8 odbędzie się konferencja prasowa Donalda Tuska - poinformowało Centrum Informacyjne Rząd. Szef rządu odniesie się prawdopodobnie do zajść w redakcji "Wprost", gdzie wczoraj ABW i prokurator próbowali przejąć nośniki z nielegalnymi nagraniami rozmów kompromitujących polityków, opublikowanymi przez tygodnik.
 • Opóźniona konferencja Platformy Obywatelskiej, w czasie której podano wyniki wyborów w partii wywołała burzę na Twitterze. Dziennikarze i politycy kpili ze "spektaklu", jaki urządzili członkowie komisji.