• Premier Donald Tusk
  Wieczorne zajścia w redakcji tygodnika "Wprost" ściągnęły uwagę mediów w całym kraju, na miejscu pojawili się dziennikarze z różnych redakcji. Redaktor naczelny tygodnika, który ujawnił nagrania rozmów kompromitujące polityków, nie oddał komputera Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, a funkcjonariuszom zarzucił używanie siły fizycznej. Jak skomentuje to szef rządu? Konferencja Donalda Tuska na żywo.
 • Funkcjonariusze ABW usiłują odebrać komputer Sylwestrowi Latkowskiemu
  O godzinie 8 odbędzie się konferencja prasowa Donalda Tuska - poinformowało Centrum Informacyjne Rząd. Szef rządu odniesie się prawdopodobnie do zajść w redakcji "Wprost", gdzie wczoraj ABW i prokurator próbowali przejąć nośniki z nielegalnymi nagraniami rozmów kompromitujących polityków, opublikowanymi przez tygodnik.
 • "Uczestniczymy w grze na boisku Rosjan, wedle ich reguł"
  Posłowie PiS i SLD nie kryją rozczarowania informacjami przekazanymi w piątek przez polskich prokuratorów po ich wizycie w Moskwie. Wytykają polskim śledczym błędy.
 • Czego prokuratorzy dowiedzieli się w Moskwie?
  Dwa tygodnie byli w Moskwie dwaj prokuratorzy z Wojskowej Prokuratury Okręgowej prowadzącej śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej. Swoje ustalenia prezentowali na konferencji prasowej.
 • Zabezpieczyć szczątki Tu-154. "Leżą pod gołym niebem"
  Polska prokuratura rozważa, czy nie zwrócić się do strony rosyjskiej z wnioskiem o dodatkowe zabezpieczenie szczątków Tu-154M, które są złożone na płycie lotniska w Smoleńsku - poinformowali prokuratorzy podczas środowej konferencji prasowej w Warszawie.