• Kasia Tusk
  Prowadzenie modowego bloga, przyniosło Kasi Tusk ogromną popularność, sympatię czytelniczek oraz atrakcyjne zarobki. Niestety okazuje się, że córka premiera jest narażona także na ataki oszustów i złodziei.
 • kajdanki korupcja aresztowanie
  Rośnie liczba oszustw "na wnuczka". Tylko od początku tego roku było ich co najmniej 174, a łącznie wyłudzono w ten sposób ponad 1,8 mln zł, wynika z danych Komendy Głównej Policji, do których dotarł dziennik.pl. Skala oszustw była na tyle duża, że po raz pierwszy w policyjnych statystykach wprowadzono nowy sposób ich opisu - generowana danych po sposobach działania sprawcy.
 • Edyta Górniak
  Małgorzata Herde, której media zarzuciły oszukiwanie gwiazd, trafił do show biznesu za sprawą Edyty Górniak. Co diva sądzi na temat całej afery, której bohaterką jest menadżerka?
 • Urszula Radwańska i Agnieszka Radwańska
  Agnieszka i Urszula Radwańskie, dzięki swojej znakomitej grze w tenisa, stały się milionerkami. Sukces sportowy i będące jego następstwem bogactwo, okazało się jednak bolesnym testem przyjaźni.
 • Oszustka ukradła 10 tysięcy złotych. Udawała znachorkę
  Oszustka najpierw wmówiła kobiecie chorobę, a potem obiecała uzdrowienie. Na koniec, podczas magicznych obrzędów, ukradła jej 10 tysięcy złotych. Policjanci z Iławy w Warmińsko-Mazurskiem szukają złodziejki.
 • Udawały administratorki. Okradały staruszki
  Policja zatrzymała trzy kobiety, które podając się za pracownice administracji okradały starsze osoby. Wpadły po tym, jak okradły jedną z lokatorek bloku w centrum Łodzi. Ich ofiarami mogło paść kilkanaście kobiet.
 • Rodzeństwo odpowie za okradanie metodą "na wnuczka"
  Co najmniej 100 tys. zł wyłudził lub próbował wyłudzić od starszych ludzi na Śląsku 24-latek z Katowic, podając się za wnuka swoich ofiar. W przestępczym procederze pomagała mu dwa lata starsza siostra. Oboje zostali aresztowani. Grozi im 8 lat więzienia.
 • Fałszywa pracownica społeczna wyspecjalizowała się w okradaniu starszych ludzi
  Co najmniej siedmioro starszych, samotnych osób okradła w Elblągu kobieta, podająca się za pracownicę opieki społecznej - poinformował w czwartek Jakub Sawicki z tamtejszej policji. Okradzionych może być znacznie więcej.