• Brie Larson, Rooney Mara, Rachel MacAdams
  Piękne suknie, znani projektanci i efektowne noszące - gala rozdania Oscarów jak co roku jest również jednym z największych pokazów mody. Zobaczcie, jak gwiazdy prezentowały się na czerwonym dywanie!
 • Gwiazdy na gali Ralpha Laurena
  Ralph Lauren to jeden z najsłynniejszych i najbardziej cenionych projektantów na świecie. Nic więc dziwnego, że na uroczystą galę mającą na celu przybliżenie życia i twórczości tego kreatora, przybyły największe gwiazdy amerykańskiego kina i świata mediów. Gospodynią wieczoru była sama Oprah Winfrey, która prywatnie od wielu lat przyjaźni się z Laurenem. Oto galeria sław, które pojawiły się na tej uroczystości. Która gwiazda zaprezentowała się najpiękniej?
 • Kreacje gwiazd na gali fundacji imienia Raisy Gorbaczow
  W Londynie odbyła się jubileuszowa gala fundacji imienia Raisy Gorbaczow. Na uroczystości pojawiły się gwiazdy kina, muzyki i świata mody. Sławne panie zaprezentowały szykowne kreacje, wśród których królowały sukienki w różnych odcieniach bieli. Oto najpiękniejsze stylizacje tego wieczoru, która z gwiazd wyglądała najpiękniej?
 • Kreacje na rozdaniu nagród Emmy
  W Los Angeles, po raz 73. rozdano nagrody Emmy, zwane niekiedy "telewizyjnymi Oscarami".  Na czerwonym dywanie pojawiły się największe gwiazdy ubrane w eleganckie kreacje od najsłynniejszych projektantów. W tym roku, na gali królowała czerwień. Oto galeria najpiękniejszych strojów wieczoru. Która z celebrytek prezentowała się najlepiej?
 • Hit wieczoru: January Jones w błękitnej sukni z cekinowych łusek od Versace
  Rozdanie tegorocznych nagród Emmy przyciągnęło największe serialowe gwiazdy. W tym, oczywiście – piękne panie. Po krótkim epizodzie mody na skromność do gwiazdorskich kreacji powrócił przepych i ekstrawagancja. Misterne zdobienia i marszczenia, hafty, koronki, kryształy dodawały celebrytkom blasku. A nade wszystko na czerwonym dywanie królowały treny. Zobacz gwiazdy w najbardziej olśniewających sukniach festiwalu!