• Brie Larson, Rooney Mara, Rachel MacAdams
  Piękne suknie, znani projektanci i efektowne noszące - gala rozdania Oscarów jak co roku jest również jednym z największych pokazów mody. Zobaczcie, jak gwiazdy prezentowały się na czerwonym dywanie!
 • Melanie Griffith i jej córka Dakota Johnson
  Piękne suknie, przemarsze po czerwonym dywanie, ale i nerwy dobrze ukryte za uśmiechem i makijażem. Nim rozpocznie się gala rozdania Oscarów, najpierw widzowie na całym świecie mają szansę obejrzeć największy pokaz mody damskiej i męskiej. Oto przegląd sukien i garniturów.
 • Gwyneth Paltrow i Diane Kruger w kracjach marki Calvin Klein
  Wzajemna współpraca projektantów z gwiazdami show biznesu nie należy do łatwych i przyjemnych, zwłaszcza, gdy rozkapryszone celebrytki pokazują co znaczy "gwiazdorzenie". Francisco Costa, projektant domu mody Calvin Klein, na łamach Telegraph.co.uk opowiedział o swoich doświadczeniach ze znanymi elegantkami.
 • Gwiazdy na gali Ralpha Laurena
  Ralph Lauren to jeden z najsłynniejszych i najbardziej cenionych projektantów na świecie. Nic więc dziwnego, że na uroczystą galę mającą na celu przybliżenie życia i twórczości tego kreatora, przybyły największe gwiazdy amerykańskiego kina i świata mediów. Gospodynią wieczoru była sama Oprah Winfrey, która prywatnie od wielu lat przyjaźni się z Laurenem. Oto galeria sław, które pojawiły się na tej uroczystości. Która gwiazda zaprezentowała się najpiękniej?
 • Kreacje gwiazd na gali fundacji imienia Raisy Gorbaczow
  W Londynie odbyła się jubileuszowa gala fundacji imienia Raisy Gorbaczow. Na uroczystości pojawiły się gwiazdy kina, muzyki i świata mody. Sławne panie zaprezentowały szykowne kreacje, wśród których królowały sukienki w różnych odcieniach bieli. Oto najpiękniejsze stylizacje tego wieczoru, która z gwiazd wyglądała najpiękniej?
 • Kreacje na rozdaniu nagród Emmy
  W Los Angeles, po raz 73. rozdano nagrody Emmy, zwane niekiedy "telewizyjnymi Oscarami".  Na czerwonym dywanie pojawiły się największe gwiazdy ubrane w eleganckie kreacje od najsłynniejszych projektantów. W tym roku, na gali królowała czerwień. Oto galeria najpiękniejszych strojów wieczoru. Która z celebrytek prezentowała się najlepiej?
 • Hity i wpadki na Viva Comet 2011
  W warszawskiej Hali Expo XXI odbyła się gala Viva Comet 2011. Młoda wokalistka Ewa Farna triumfowała w czterech z pięciu kategorii, do których była nominowana. Znokautowała tym samym dotychczasową "królową" Comet, Dodę. W jakich kreacjach przyszły na galę polskie gwiazdy i gwiazdeczki? Która wyglądała najlepiej, a która w ogóle nie powinna była wychodzić z domu? Zobacz naszą galerię zdjęć!