• Książki w tornistrze
  Podręczniki, zeszyty przybory piśmienne, mundurek. Słowem – szkolna wyprawka. W którym banku – jeśli zajdzie taka potrzeba – można otrzymać najkorzystniejszy kredyt na jej sfinansowanie? Sprawdzili to eksperci TotalMoney.pl
 • W czerwcu zaczyna się sezon urlopowy. Wakacje nie są jedynym wydatkiem, który trzeba sfinansować w okresie letnim. Dla wszystkich, którzy w czerwcu potrzebują dodatkowych środków, przygotowaliśmy ranking kredytów i pożyczek gotówkowych. W którym banku znajdziemy najkorzystniejsze warunki?
 • Kobieta trzyma pieniądze
  Jak każde rozwiązanie, także pożyczki społecznościowe nie są pozbawione zalet i wad. Social lending cieszy się w Polsce raczej niewielką popularnością, jednak użytkownicy największego polskiego serwisu, za pośrednictwem którego można realizować tego typu transakcje pożyczyli sobie już ponad 100 mln zł.
 • pieniądze banknoty
  Grudzień to okres zwiększonych wydatków w związku ze świętami oraz końcem roku. Jednym ze źródeł ich finansowania są bankowe pożyczki i kredyty gotówkowe. Z grudniowego rankingu przygotowanego przez ekspertów z porównywarki finansowej TotalMoney.pl wynika, że w tym gorącym dla wielu osób okresie najtaniej pożyczymy w eurobanku, Deutsche Banku oraz w Banku Pocztowym.
 • pieniądze złoty
  Listopad to gorący okres dla banków i ich klientów – zbliżają się wydatki związane z końcem roku i zwiększa się zapotrzebowanie na kredyty i pożyczki gotówkowe. Sprawdziliśmy, w którym banku najtaniej pożyczymy 10 tysięcy złotych. Na szczycie listopadowego rankingu znalazły się eurobank oraz Bank BPH.
 • W październiku najtaniej pożyczymy 5 tysięcy złotych w Invest Banku i w Banku Millennium – bez względu na to, czy jesteśmy nowymi, czy obecnymi klientami banku. Tak wynika z ankiety przeprowadzonej wśród polskich banków, która jest podstawą naszego październikowego rankingu kredytów i pożyczek gotówkowych.
 • TotalMoney.pl prześwietlił oferty 20 banków i sprawdził, w którym z nich otrzymamy najlepszą roczną pożyczkę gotówkową w kwocie 5 000 zł i 10 000 zł, dzięki której sfinansujemy swoje wakacje marzeń –„małe” lub „duże” All inclusive!
 • Od 27 października 2012 r. Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe, w skrócie zwane SKOK, przeszły pod nadzór Komisji Nadzoru Finansowego. Pomimo licznych protestów opozycji, prób zatrzymania nowelizacji ustawy przez posłów Prawa i Sprawiedliwości, została ona ostatecznie przegłosowana. Co to oznacza dla SKOK-ów? I czy zmieni się coś dla klientów tych instytucji?