• Kate Middleton i Elżbieta II
    Czyżby nieomylna ikona stylu i smaku w końcu popełniła modowa gafę? I to na dodatek przez wielkie „g”? Księżna Catherine na jubileuszu zaprezentowała kreację, która uznano za wielce nieodpowiednią. Dlaczego? Bo przyćmiła samą królową Elżbietę podczas jej wielkiego święta… Zobacz zdjęcia!
  • Projektantka Sarah Burton przyznaje, że suknia ślubna Kate Middleton była "prawdziwym wyczynem inżynierskim"
    Projektantka Sarah Burton przyznaje, że suknia ślubna Kate Middleton była "prawdziwym wyczynem inżynierskim". Kreacja zostanie wystawiona na widok publiczny 23 lipca w ramach akcji letniego otwarcia Pałacu Buckingham dla zwiedzających.
  • Królewska panna młoda: Kate Middleton na ślubnym kobiercu
    Długa do ziemi, klasyczna, uszyta z atłasu i koronek w kolorze kości słoniowej i opatrzona niesłychanie długim trenem – taka jest suknia ślubna Kate Middleton. Sprawdziły się przewidywania bukmacherów – ostatecznie panna młoda zdecydowała się bowiem na projekt Sarah Burton z brytyjskiego, a jakże, domu mody Alexandra McQueena. Świeżo poślubiona małżonka księcia Williama postawiła na klasykę. Ramiona przysłoniła przejrzystymi koronkami rękawów, pozwoliła sobie za to na dość głęboki dekolt. Głowę Kate ozdobił diadem i niezwykle subtelny welon, a za jedyną biżuterię posłużyły subtelne kolczyki. Oblubienica księcia z pewnością zachwyciła nie tylko jego samego, lecz również wiwatujące tłumy, prezentowała się bowiem doprawdy po królewsku! Oto galeria zdjęć!