• Tabloid "Closer", decyzją francuskiego sądu cywilnego w Nanterre, musi zwrócić książęcej parze wszystkie cyfrowe kopie i oryginały zdjęć ukazujących księżną Catherine opalającą się topless u boku jej męża księcia Williama. W wyroku jest również mowa o całkowitym zakazie dalszego rozpowszechniania fotografii.
  • Ślub Kate i Williama
    Ich ślubnym splendorem oraz narzeczeńskim i małżeńskim szczęściem zachłystywał się cały świat. Efekty? Opłakane! Ślub Kate i Williama zaowocował wybuchem ślubnego entuzjazmu. Teraz co ósma para, która pobrała się w tym czasie, żałuje powiedzenia sakramentalnego „tak”…
  • Czy aby na pewno życie Kate Middleton przypomina bajkę?
    Kate Middleton może być piękna, bogata i wkrótce wyjść za księcia, a jednak nie pragniemy być na jej miejscu. Przytłaczająca większość (86 proc.) brytyjskich kobiet nie zazdrości narzeczonej księcia i nie zamieniłoby się z nią, gdyby to było możliwe - wynika z sondażu firmy YouGov, przeprowadzonego na zamówienie portalu MyDaily.co.uk. Dlaczego?
  • Każdy będzie mógł zobaczyć ślub Kate i Williama. W internecie
    Ślub księcia Williama z Kate Middleton 29 kwietnia będzie transmitowany na żywo także w internecie, na kanale królewskim (The Royal Channel) portalu YouTube - informuje Pałac św. Jakuba.Widzowie będą mogli zobaczyć m.in. pierwszy publiczny pocałunek pary.