• Arystokracja wśród mody: kreacje na ślubie królewskiej wnuczki
    Taka okazja nie zdarza się często. No, może za wyjątkiem ostatnich miesięcy… Ślub w rodzinie królewskiej wymaga specjalnej oprawy i wyjątkowo strojnych kreacji. Kolejne zaślubiny w monarszej familii, kolejna rewia arystokratycznej mody. Zara Philips, wnuczka królowej Elżbiety, powiedziała sakramentalne „tak” w obecności znamienitych gości. Stylowe, eleganckie, zgodne z protokołem dyplomatycznym i dopracowane w najmniejszym detalu – takie powinny być stroje uczestników tak wyjątkowej uroczystości. Idealnie dopasowane kostiumy, oryginalne kroje sukien, perfekcyjnie dobrane dodatki a nade wszystko – fantazyjne kapelusze – tak prezentowały się księżne, księżniczki, królowe i gwiazdy show-biznesu na ślubie kuzynki księcia Williama. Zobacz zdjęcia!
  • kreacja J.Lo z gali BAFTA Brits to Watch wzbudziła mieszane opinie komentatorów: od zachwytu po ostrą krytykę
    Turkusowa, asymetryczna, świecąca wielkim wycięciem na brzuchu i baardzo obcisła… Taka była kreacja, jaką zaprezentowała Jennifer Lopez podczas gali BAFTA Brits to Watch 2011. Suknia wzbudziła zainteresowanie i bardzo skrajne opinie: od zachwytów nad pięknem do posądzeń o kicz i niestosowność… Dlaczego? Zdaniem wielu obecność przedstawicieli monarszej familii - księcia Williama i księżnej Catherine - wymagałaby bardziej stonowanych kreacji. Tymczasem turkusowa suknia z kolekcji jesień/zima 2011 od Emilio Pucci odsłoniła nagi brzuch i wyeksponowała słynne seksowne kształty Lopez: szerokie biodra, wcięcie w talii i legendarną pupę. Sam książę William również nie zdradzał oznak niezadowolenia... Piękno i seksapil czy może kicz i niestosowność? Zobaczcie zdjęcia i oceńcie sami!
  • Książę William i księżna Catherine na inauguracji gali BAFTA
    Arystokraci czy gwiazdy show-biznesu? Trudno było odpowiedzieć na to pytanie, patrząc na tę parę stąpającą po czerwonym dywanie. Książę William z księżną Catherine pojawili się na inauguracji gali BAFTA Brits to Watch. Para w eleganckich i nienagannych strojach błyszczała w świetle reflektorów. Księżna zaprezentowała zachwycającą suknię z szyfonu w kolorze lila od Alexandra McQueena, do której dopasowała srebrne dodatki i biżuterię. Oto zdjęcia!