• Ogłoszenie narodzin bryjskiego książątka
    Z Londynu nadeszła wieczorem długo oczekiwana wiadomość. Wnuk królowej Elżbiety II, William i jego żona, księżna Kate zostali rodzicami. Ich dziecko nie ma jeszcze imienia, na razie wiadomo jedynie, że jest chłopcem i waży prawie 3 kilogramy 800 gramów.
  • Podczas gdy jego żona lada chwila może urodzić następcę tronu, on spokojnie gra w polo. Książę William wraz ze swoim bratem Harrym uczestniczyli w meczu charytatywnym w Cirencester. Podobnie było wczoraj, gdy obaj grali w polo w innym meczu.
  • To będzie trzecia w kolejności osoba w szeregu następców brytyjskiego tronu. Wielka Brytania zastygła w oczekiwaniu na wieść o narodzinach dziecka księżnej Kate i księcia Williama. Termin porodu wypadał wczoraj, a bukmacherzy przyjmują zakłady, jakie imię dostanie najmłodszy z Windsorów. 
  • "Ludzie, księżna Kate rodzi!" - dziesiątki takich i podobnych wpisów pojawia się na Twitterze. Światowe media zastanawiają się, czy już się zaczęło, czy księżna już jest w szpitalu, i gdzie jest książę William. Wedle oficjalnych informacji, termin porodu został określony na najbliższą sobotę.