• Księżna Catherine i książę William
  Mimo że leżała perfekcyjnie, mimo że księżna wyglądała w niej idealnie, mimo że podobała się innym, jaskrawa sukienka, w której Catherine zaprezentowała się na lotnisku w Sydney, nie zyskała uznania księcia Williama. Następca brytyjskiego tronu nie omieszkał podzielić się swoimi odczuciami z żoną i porównał ją do... banana. Ślicznej księżnej chyba nie była z tego zadowolona...
 • Księżna Catherine
  Wpadka nie zawsze musi oznaczać coś tak "banalnego" jak odsłonięcie kawałka ciała. Ciężarna księżna Catherine przeżyła wczoraj coś o wiele gorszego. Uwięziony w kratce obcas omal nie doprowadził jej do upadku, a przyszła królowa musiała się mocno nagimnastykować, żeby wyjść cało z opresji. Zobaczcie, co przydarzyło się księżnej na obchodach Dnia św. Patryka.
 • Księżna Catherine i książę William
  Show must go on... To powiedzenie z pewnością bliskie jest księżnej Catherine i księciu Williamowi, którzy mimo całkiem świeżego skandalu z publikacją roznegliżowanych zdjęć księżnej nie ukrywają się w pałacowych murach. Para właśnie odwiedziła na treningu narodową drużynę piłkarską Anglii i wcale nie wyglądała na zmartwioną ostatnimi wydarzeniami. Przy okazji księżna jak zwykle świetnie się prezentowała, w bardzo modnej w tym sezonie interpretacji stylu militarnego.
 • Księżna Catherine
  Nie da się ukryć: ona zawsze wygląda świetnie. Nawet zmuszona do założenia muzułmańskiej chusty jest w każdym szczególe perfekcyjna i zachwycająca. Zobaczcie, jak prezentowała się Catherine podczas wizyty w malezyjskim meczecie.
 • Księżna Catherine
  Szczelnie okrywająca ciało sukienka o kroju płaszcza wcale nie musi wyglądać nudno. Przeciwnie: zakładając kreację zapinaną tylko na 4 guziki, księżna Catherine udowodniła, że elegancja może też mieć seksowne oblicze. Zobaczcie, jak małżonka księcia Williama prezentowała się wczoraj na zawodach paraolimpiady w Londynie.
 • Stylowe europejskie księżne
  Oto kobiety, w których zakochali się najbardziej pożądani kawalerowie Europy! Księżne Letizia, Catherine i Charlene śmiało mogłyby startować w konkursach piękności i stylu. Zobaczcie, jak wyglądają na oficjalnych wystąpieniach i oceńcie ich styl.
 • Przebierania nigdy dość - kreacje księżnej Catherine w Kanadzie.
  Wizyta w Kanadzie jest pierwszym oficjalnym zagranicznym wyjazdem książęcej pary i z pewnością Williamowi i Catherine szczególnie zależy, aby dobrze się prezentować. Dlatego księżna nie szczędzi wysiłku na zmianę kreacji - robi to nawet kilka razy dziennie. Dzięki temu na zdjęciach z każdego miejsca, w którym się pokazuje, możemy ją podziwiać w innej stylizacji - za każdym razem idealnie dopasowanej do okoliczności. Oto przegląd książęcych kreacji! Naszym zdaniem starania Catherine w pełni się opłacają!
 • Księżna Catherine i książę William wybrali się w 1. oficjalną podróż do Kanady.
  Wydaje się, że od dnia ślubu księżna Catherine jest coraz szczuplejsza. Dało się to zauważyć szczególnie na najnowszych zdjęciach książęcej pary zrobionych podczas ich 1. oficjalnej podróży zagranicznej do Kanady.
 • Książę William i księżna Catherine na swoim I oficjalnym wystąpieniu - bankiecie charytatywnym w rezydencji Kensington Palace.
  Wnuk Elżbiety II, książę Cambridge William i jego żona Catherine po raz pierwszy w czwartek wystąpili oficjalnie jako para na publicznej imprezie - charytatywnym bankiecie w pobliżu ich nowej rezydencji, Kensington Palace.