• Księżna Catherine
  Sukienka, która nie podkreśla kształtów, a w dodatku ma "trudną długość", większości kobiet poważnie by zaszkodziła, gdyby zdecydowały się ją założyć. Ale nie księżnej Catherine. Małżonka księcia Williama nawet w takiej kreacji prezentowała się rewelacyjnie. Zobaczcie.
 • Księżna Catherine i książę William
  Mimo że leżała perfekcyjnie, mimo że księżna wyglądała w niej idealnie, mimo że podobała się innym, jaskrawa sukienka, w której Catherine zaprezentowała się na lotnisku w Sydney, nie zyskała uznania księcia Williama. Następca brytyjskiego tronu nie omieszkał podzielić się swoimi odczuciami z żoną i porównał ją do... banana. Ślicznej księżnej chyba nie była z tego zadowolona...
 • Księżna Catherine
  Wpadka nie zawsze musi oznaczać coś tak "banalnego" jak odsłonięcie kawałka ciała. Ciężarna księżna Catherine przeżyła wczoraj coś o wiele gorszego. Uwięziony w kratce obcas omal nie doprowadził jej do upadku, a przyszła królowa musiała się mocno nagimnastykować, żeby wyjść cało z opresji. Zobaczcie, co przydarzyło się księżnej na obchodach Dnia św. Patryka.
 • Księżna Catherine i książę William
  Mimo wcześniejszych zapowiedzi księżna Catherine nie musiała długo pozostawać w szpitalu. Ciężarna małżonka następcy brytyjskiego tronu czuje się już na tyle dobrze, że mogła dziś wrócić do domu. Oczywiście odebrał ją książę William. Para cierpliwie pozowała do zdjęć tłumom zgromadzonych przed szpitalem fotografów. Naszym zdaniem księżna wyglądała promiennie jak zawsze. Wy też tak uważacie?
 • Księżna Catherine i książę William
  Show must go on... To powiedzenie z pewnością bliskie jest księżnej Catherine i księciu Williamowi, którzy mimo całkiem świeżego skandalu z publikacją roznegliżowanych zdjęć księżnej nie ukrywają się w pałacowych murach. Para właśnie odwiedziła na treningu narodową drużynę piłkarską Anglii i wcale nie wyglądała na zmartwioną ostatnimi wydarzeniami. Przy okazji księżna jak zwykle świetnie się prezentowała, w bardzo modnej w tym sezonie interpretacji stylu militarnego.
 • Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012: księżna Catherine i książę William na trybunach
  To nieprawda, że książęce i królewskie pary nie mogą publicznie okazywać sobie uczuć i dać ponosić się emocjom. Jak pokazuje przykład Kate i Williama, wszystko tak naprawdę zależy od nich samych, a jeśli naprawdę się kogoś kocha, to wspaniale jest móc dzielić z nim doznania i pokazywać to światu. Brytyjska para książęca, kibicując dziś na olimpijskich trybunach, nic sobie nie robiła z dworskiej etykiety i po prostu szalała z radości, gdy ich rodacy odnosili sukcesy. Zobaczcie!
 • Stylowe europejskie księżne
  Oto kobiety, w których zakochali się najbardziej pożądani kawalerowie Europy! Księżne Letizia, Catherine i Charlene śmiało mogłyby startować w konkursach piękności i stylu. Zobaczcie, jak wyglądają na oficjalnych wystąpieniach i oceńcie ich styl.
 • Księżna Catherine i książę William wybrali się w 1. oficjalną podróż do Kanady.
  Wydaje się, że od dnia ślubu księżna Catherine jest coraz szczuplejsza. Dało się to zauważyć szczególnie na najnowszych zdjęciach książęcej pary zrobionych podczas ich 1. oficjalnej podróży zagranicznej do Kanady.
 • Książę William i księżna Catherine na swoim I oficjalnym wystąpieniu - bankiecie charytatywnym w rezydencji Kensington Palace.
  Wnuk Elżbiety II, książę Cambridge William i jego żona Catherine po raz pierwszy w czwartek wystąpili oficjalnie jako para na publicznej imprezie - charytatywnym bankiecie w pobliżu ich nowej rezydencji, Kensington Palace.