• Księżna Catherine
  Kreacja projektu Emilii Wickstead jest warta około 9 tysięcy złotych i zachwyciła fanki stylu księżnej, ale w Sieci pojawiły się też głosy, że jak na tak drogą suknię, nie prezentowała się dość dobrze.
 • Księżna Catherine
  Mimo że ciążowe dolegliwości wyłączyły księżną z życia publicznego na dłuższy czas, teraz, gdy pojawia już na różnych imprezach, po prostu zachwyca. Nie tylko również, ale i kobiecymi kształtami, których nabrała, a którymi poza okresem ciąży nie może się chwalić, bo jest bardzo szczupła. Zobaczcie, jak kobieco wygląda z pełniejszym biustem.
 • Ciążowe kształty księżnej Catherine
  Ciążowy brzuszek księżnej Kate jest już wyraźnie widoczny, ale małżonka następcy brytyjskiego tronu wygląda i czuje się tak świetnie, że nie rezygnuje z publicznych wystąpień. W dodatku przy każdej okazji pokazuje się w nowej stylizacji - czasami nawet takiej, która jest trudna do okiełznania...
 • Księżna Catherine
  Wpadka nie zawsze musi oznaczać coś tak "banalnego" jak odsłonięcie kawałka ciała. Ciężarna księżna Catherine przeżyła wczoraj coś o wiele gorszego. Uwięziony w kratce obcas omal nie doprowadził jej do upadku, a przyszła królowa musiała się mocno nagimnastykować, żeby wyjść cało z opresji. Zobaczcie, co przydarzyło się księżnej na obchodach Dnia św. Patryka.
 • Księżna Catherine
  Nie da się ukryć: ona zawsze wygląda świetnie. Nawet zmuszona do założenia muzułmańskiej chusty jest w każdym szczególe perfekcyjna i zachwycająca. Zobaczcie, jak prezentowała się Catherine podczas wizyty w malezyjskim meczecie.
 • Kłopotliwa kreacja księżnej Catherine
  Wizyta książęcej pary w Singapurze trwa, co oznacza, że pojawiają się kolejne zdjęcia księżnej Catherine i księcia Williama - koniecznie codziennie inaczej ubranych. Zobaczcie Catherine w sukience, którą sprawiła jej nie lada kłopot!
 • Księżna Catherine
  Jak zwykle przypadku małżonki księcia Williama, kreacja nie odkrywała zbyt wiele, ale i tak była zmysłowa. Zobaczcie, jak prezentowała się księżna pierwszego dnia wizyty w Singapurze.
 • Księżna Catherine
  Szczelnie okrywająca ciało sukienka o kroju płaszcza wcale nie musi wyglądać nudno. Przeciwnie: zakładając kreację zapinaną tylko na 4 guziki, księżna Catherine udowodniła, że elegancja może też mieć seksowne oblicze. Zobaczcie, jak małżonka księcia Williama prezentowała się wczoraj na zawodach paraolimpiady w Londynie.
 • Księżna Catherine
  Zaszewki z przodu sukienki, w której księżna Catherine pojawiła się dziś na otwarciu wystawy w londyńskiej Narodowej Galerii Portretu, wskazują na to, że kreacja powinna przylegać do ciała, ale małżonka księcia Williama jest tak szczupła, że nawet dopasowana sukienka wygląda na niej na luźną...
 • Na okładce najnowszego numeru liberalnego amerykańskiego magazynu "The New Republic" widnieje wizerunek księżnej Cambridge Catherine z bardzo zaniedbanym uśmiechem. Nierówne, zepsute zęby i szpary między nimi mają stwarzać wrażenie próchnicy. Obok zdjęcia figuruje podpis: "Coś zgniłego: Ostatnie dni Brytanii"