• Inspirujące STYLIZACJE księżnej Kate
  Odkąd weszła do brytyjskiej rodziny królewskiej, nie przestaje gościć na łamach prasy i Internetu. Kate Middleton od samego początku budzi wielkie zainteresowanie zarówno dziennikarzy jak i zwykłych ludzi. Jej dość zachowawczy, ale elegancki styl ma rzesze naśladowczyń, które niechętnie ulegają zmiennym, modowym trendom. Mimo iż Kate nie eksperymentuje z wizerunkiem, jej stylizacje zawsze są idealnie dopasowane do okazji i okoliczności, w jakich występuje. Sekret jej stylu to perfekcyjnie skrojone stroje o bardzo kobiecym, ale skromnym charakterze. Pozycja księżnej wymaga dużej dbałości szczegóły, dlatego wszystkie dodatki są idealnie dopasowane do stroju.
 • Paris Hilton i księżna Catherine
  To "wydarzenie" - zbieżność modowego wyboru dokonanego przez księżną i imprezowiczką - zdecydowanie należy do kategorii "nie do pomyślenia". Co więcej: obie panie wyglądały świetnie w tej samej kreacji. Zgadzacie się?
 • Księżna Catherine i książę William
  O co to kontrowersje? O, to co zdecydowanej większości kobiet uszłoby na sucho, ale księżej - przynajmniej według niektórych mediów - nie przystoi: o ponowne wykorzystanie kreacji, w której już się pokazywało. Zobaczcie tę "nieszczęsną kreację z recyklingu"...
 • Książę Harry, księżna Catherine i książę William
  Nie tylko nienaganna sylwetka sprawia, że małżonka księcia Williama wygląda rewelacyjnie dosłownie we wszystkim, co założy - ona po prostu ma to COŚ! Zobaczcie, jak prezentowała się ostatnio w strojach, które na pierwszy rzut oka pasowałyby raczej znacznie starszej kobiecie.
 • Księżna Catherine
  W miniony piątek małżonka księcia Williama spotkała się z członkami załogi Land Rover BAR, w ich bazie w Portsmouth. Strój, w którym wystąpiła był wyjątkowo oryginalny - jak na koronowaną głowę - bo perfekcyjnie dopasowany do okoliczności - po prostu: stuprocentowy sztormiak! Mimo że w takiej stylizacji raczej trudno jest wyglądać atrakcyjnie, jej się to udało! Zobaczcie zdjęcia.
 • Księżna Catherine
  Większość kobiet, które cenią sobie dobry styl, woli nie pokazywać się zbyt często w luźnych sportowych bluzach, zwyczajnych jeansach i płaskich trampkach. Ona jednak nawet w takim stroju wygląda tak, na jej widok po prostu nie sposób się nie uśmiechnąć. Lubimy ten "look"! BARDZO!
 • Księżna Catherine i książę William
  Mimo że leżała perfekcyjnie, mimo że księżna wyglądała w niej idealnie, mimo że podobała się innym, jaskrawa sukienka, w której Catherine zaprezentowała się na lotnisku w Sydney, nie zyskała uznania księcia Williama. Następca brytyjskiego tronu nie omieszkał podzielić się swoimi odczuciami z żoną i porównał ją do... banana. Ślicznej księżnej chyba nie była z tego zadowolona...
 • Ciążowe kształty księżnej Catherine
  Ciążowy brzuszek księżnej Kate jest już wyraźnie widoczny, ale małżonka następcy brytyjskiego tronu wygląda i czuje się tak świetnie, że nie rezygnuje z publicznych wystąpień. W dodatku przy każdej okazji pokazuje się w nowej stylizacji - czasami nawet takiej, która jest trudna do okiełznania...
 • Księżna Catherine
  Wpadka nie zawsze musi oznaczać coś tak "banalnego" jak odsłonięcie kawałka ciała. Ciężarna księżna Catherine przeżyła wczoraj coś o wiele gorszego. Uwięziony w kratce obcas omal nie doprowadził jej do upadku, a przyszła królowa musiała się mocno nagimnastykować, żeby wyjść cało z opresji. Zobaczcie, co przydarzyło się księżnej na obchodach Dnia św. Patryka.
 • Księżna Catherine
  Metamorfoza, na którą zdecydowała się księżna, nie jest drastyczna, ale na pewno daje się zauważyć. Nowy odcień włosów i nowe cięcie widać na pierwszy rzut oka. Jak Wam się podoba małżonka księcia Williama w "nowym wydaniu"?