• Księżna Catherine
  W miniony piątek małżonka księcia Williama spotkała się z członkami załogi Land Rover BAR, w ich bazie w Portsmouth. Strój, w którym wystąpiła był wyjątkowo oryginalny - jak na koronowaną głowę - bo perfekcyjnie dopasowany do okoliczności - po prostu: stuprocentowy sztormiak! Mimo że w takiej stylizacji raczej trudno jest wyglądać atrakcyjnie, jej się to udało! Zobaczcie zdjęcia.
 • Księżna Catherine
  Wyjątkowo szczupła sylwetka księżnej Kate powoduje, że dość często jest ono pytana o to, jak wróciła do formy sprzed ciąż. Za każdym razem słyszymy, że zawdzięcza to bieganiu za dziećmi. Nam wydaje się jednak, że chyba nie tylko obowiązki młodej mamy mają działanie wyszczuplające... Zobaczcie zdjęcia.
 • Księżna Catherine
  Większość kobiet, które cenią sobie dobry styl, woli nie pokazywać się zbyt często w luźnych sportowych bluzach, zwyczajnych jeansach i płaskich trampkach. Ona jednak nawet w takim stroju wygląda tak, na jej widok po prostu nie sposób się nie uśmiechnąć. Lubimy ten "look"! BARDZO!
 • Księżna Catherine i książę William
  Wiele kobiet, które nigdy nie rodziły, nie ma i nie będzie miało takiej sylwetki jak ona - matka dwojga dzieci! Zobaczcie, jak rewelacyjnie wygląda 2 miesiące po urodzeniu córki.
 • Księżna Catherine
  Mimo że ciążowe dolegliwości wyłączyły księżną z życia publicznego na dłuższy czas, teraz, gdy pojawia już na różnych imprezach, po prostu zachwyca. Nie tylko również, ale i kobiecymi kształtami, których nabrała, a którymi poza okresem ciąży nie może się chwalić, bo jest bardzo szczupła. Zobaczcie, jak kobieco wygląda z pełniejszym biustem.
 • Księżna Catherine
  W jej przypadku określenie "figura modelki" nie ma pozytywnego znaczenia... Księżna schudła w ostatnim czasie zdecydowanie więcej, niż powinna...
 • Ciążowe kształty księżnej Catherine
  Ciążowy brzuszek księżnej Kate jest już wyraźnie widoczny, ale małżonka następcy brytyjskiego tronu wygląda i czuje się tak świetnie, że nie rezygnuje z publicznych wystąpień. W dodatku przy każdej okazji pokazuje się w nowej stylizacji - czasami nawet takiej, która jest trudna do okiełznania...
 • Księżna Catherine
  Metamorfoza, na którą zdecydowała się księżna, nie jest drastyczna, ale na pewno daje się zauważyć. Nowy odcień włosów i nowe cięcie widać na pierwszy rzut oka. Jak Wam się podoba małżonka księcia Williama w "nowym wydaniu"?
 • Księżna Catherine
  Fotograf rodziny królewskiej, Sam Hussein wie dokładnie, co sprawia, że księżna Cambridge wygląda świetnie na zdjęciach i postanowił zdradzić tajemnicę jej fotogeniczności.
 • Księżna Catherine w sportowym wydaniu
  Taki strój to w jej przypadku rzadkość. Ubrana od stóp do głów w sportowe ciuszki księżna Catherine kibicowała brytyjskim żeglarzom i jednocześnie prezentowała swoje nienaganne ciało. Wąskie spodnie ładnie podkreśliły kształt jej nóg. Ciekawe, jak ciężko pracuje na taką sylwetkę...?