• Kobieta w ciąży
    Księżna Kate nie jest w stanie za długo utrzymywać swojej ciąży w tajemnicy. Tak jak w przypadku dwóch poprzednich, tak i tej trzeciej wieści o powiększeniu królewskiej rodziny rozniosły się szybko i Pałac Kensington musiał je oficjalnie potwierdzić. Kate Middleton cierpi bowiem na bardzo uciążliwe niepowściągliwe wymioty.
  • Książe William i księżna Kate z księciem Jerzym i księżniczką Charlotte / zdjęcia z oficjalnego profilu Brytyjskiej Rodziny Królewskiej
    Czyżby Brytyjczyków czekała trzecia już gorączka Royal Baby? Media donoszą, że księżna Kate od kilku tygodni cierpi na mdłości podobne do tych, które trapiły ją w czasie ciąży.
  • Podczas gdy jego żona lada chwila może urodzić następcę tronu, on spokojnie gra w polo. Książę William wraz ze swoim bratem Harrym uczestniczyli w meczu charytatywnym w Cirencester. Podobnie było wczoraj, gdy obaj grali w polo w innym meczu.
  • "Ludzie, księżna Kate rodzi!" - dziesiątki takich i podobnych wpisów pojawia się na Twitterze. Światowe media zastanawiają się, czy już się zaczęło, czy księżna już jest w szpitalu, i gdzie jest książę William. Wedle oficjalnych informacji, termin porodu został określony na najbliższą sobotę.
  • Nie wszystkie media uszanowały prośbę brytyjskiego dworu, aby na czas ciąży zostawić Kate i Williama w spokoju i pozwolić przyszłym rodzicom na odrobinę prywatności. Włoski magazyn "Chi" opublikował właśnie zdjęcia ciężarnej Kate w bikini zrobione przez paparazzi podczas prywatnych wakacji pary.
  • Na tę wiadomość cała Wielka Brytania czeka od czasu głośnego ślubu księcia William i Kate Middleton. Czy książęca para spodziewa się potomka? Jeśli doniesienie australijskiego tabloidu się potwierdzą, niebawem na Wyspach rozpocznie się wielkie świętowanie.