• Pierwsze zdjęcia księcia Louisa
  Książę William i księżna Kate opublikowali dwa pierwsze zdjęcia ich niedawno narodzonego syna Louisa - powiadomił w niedzielę Pałac Kensington. Na jednej fotografii jest sam Louis, a na drugiej widać, jak przytula go starsza siostra, trzyletnia księżniczka Charlotte.
 • Kate i William przed szpitalem
  Żona następcy tronu księcia Williama, księżna Cambridge Kate urodziła syna - poinformował Pałac Kensington. Dziecko jest piąte w linii sukcesji do tronu po księciu Karolu, swoim ojcu i rodzeństwie - pięcioletnim George'u i trzyletniej Charlotte. Tuż przed 19 czasu polskiego obydwoje pojawili się przed drzwiami szpitala aby zapozować do zdjęć i pozdrowić Brytyjczyków.
 • Książe William i księżna Kate z księciem Jerzym i księżniczką Charlotte / zdjęcia z oficjalnego profilu Brytyjskiej Rodziny Królewskiej
  Czyżby Brytyjczyków czekała trzecia już gorączka Royal Baby? Media donoszą, że księżna Kate od kilku tygodni cierpi na mdłości podobne do tych, które trapiły ją w czasie ciąży.
 • Catherine, księżna Cambridge
  Royal Baby II jest już na świecie. Pałac Kensington ogłosił, że księżna Catherine urodziła córkę. Przy porodzie obecny był książę William.
 • Księżna Kate i książę William
  Plotki o tym, że księżna Kate spodziewa się dziecka krążyły od kilku miesięcy. Teraz zostały oficjalnie potwierdzone. Kate, księżna Cambridge, po raz drugi jest w ciąży. Pałac Królewski wydał specjalne oświadczenie, gratulacje książęcej parze złożył także premier David Cameron.
 • Księżna Kate i książę William w lipcu powitali na świecie swojego upragnionego syna. I choć w wywiadach zapewniają o swoim szczęściu, tabloidy donoszą, że Kate cierpi na depresję poporodową.
 • Nowonarodzone dziecko księżnej Kate i księcia Williama będzie miało trzy imiona: George Alexander Louis. Jak podał Pałac Kensington, czyli rezydencja książęcej rodziny i zarazem ich kancelaria, oficjalnie będzie się o nim mówić Jego Królewska Wysokość Jerzy książę Cambridge.
 • Sobowtóry księżnej Kate i księcia Williama
  Przed szpitalem St Mary w Londynie, gdzie ma przyjść na świat królewski potomek, gromadzi się coraz więcej reporterów. Obecnie na chodniku naprzeciw wejścia do oddziału położniczego stoi już 150 drabin paparazzich, a nieopodal parkuje 13 wozów transmisyjnych.
 • W oczekiwaniu na narodziny dziecka księżnej Kate i księcia Williama
  Brytyjskie media nie wiedzą cio począć z przedłużającym się oczekiwaniem na przyjście na świat dziecka księżnej Kate. Po przedwczesnym entuzjazmie 13 lipca, teraz pojawiają się przeróżne daty.
 • Podczas gdy jego żona lada chwila może urodzić następcę tronu, on spokojnie gra w polo. Książę William wraz ze swoim bratem Harrym uczestniczyli w meczu charytatywnym w Cirencester. Podobnie było wczoraj, gdy obaj grali w polo w innym meczu.