• Księżna Catherine i książę William
  Tradycyjny kobiecy strój w Pakistanie raczej nie zalicza się do ubrań, które podkreślają sylwetkę czy efektownie ją opływają. Dlatego trudno wyglądać w nim zmysłowo. Księżnej to się jednak udało. Prezentowała się naprawdę świetnie.
 • Inspirujące STYLIZACJE księżnej Kate
  Odkąd weszła do brytyjskiej rodziny królewskiej, nie przestaje gościć na łamach prasy i Internetu. Kate Middleton od samego początku budzi wielkie zainteresowanie zarówno dziennikarzy jak i zwykłych ludzi. Jej dość zachowawczy, ale elegancki styl ma rzesze naśladowczyń, które niechętnie ulegają zmiennym, modowym trendom. Mimo iż Kate nie eksperymentuje z wizerunkiem, jej stylizacje zawsze są idealnie dopasowane do okazji i okoliczności, w jakich występuje. Sekret jej stylu to perfekcyjnie skrojone stroje o bardzo kobiecym, ale skromnym charakterze. Pozycja księżnej wymaga dużej dbałości szczegóły, dlatego wszystkie dodatki są idealnie dopasowane do stroju.
 • Meghan Markle i książę Harry oraz księżna Kate i książę William
  W stylizacjach obu pań pojawił się granat i niemal identyczne szpilki, ale komentatorzy z Wysp - jak rzadko - są zgodni co tego, że to Meghan wyglądała lepiej - i to bynajmniej nie dlatego, że Kate jest obecnie w ostatnim trymestrze ciąży.
 • STYLIZACJE inspirowane zestawami księżnej Kate
  Czerwień od kilku sezonów jest kolorem chętnie wybieranym zarówno przez projektantów, jak i kobiety na całym świecie. Czy czerwona sukienka może być uniwersalna? Jesteśmy tego pewne! Zainspiruj się stylem księżnej KAte i stwórz look idealny do pracy, na kolację z przyjaciółmi czy randkę z ukochanym.
 • Noś się jak księżna Kate! STYLIZACJE
  Jedna z najlepiej ubranych kobiet świata, zjawiskowa nie tylko na czerwonym dywanie - Kate Middleton, ikona stylu XXI wieku. Kreacje na wielkie wyjścia wybiera głównie od projektantów, natomiast na co dzień jej styl to połączenie prostoty i niewymuszonej elegancji. Jej casualowe zestawy często pochodzą z sieciówek. Na mniej oficjalne wyjścia księżna zakłada spodnie rurki lub jeansy i sportowe buty lub koturny. Jej ulubionym kolorem jest niebieski, dlatego w stylizacjach często pojawia się błękit, kobalt i granat. I choć look „dziewczyny z sąsiedztwa” księżna Cambridge uzyskuje, promując głównie brytyjską modę, jej styl można z powodzeniem skopiować, wykorzystując propozycje z kolekcji polskich marek. Zobaczcie, jak to zrobić!
 • Królowa Jordanii Rania Al-Abdullah
  Przynajmniej od dwóch lat Kate Middleton uznawana była za ikonę stylu. To się nie zmieni, jednak tym razem nie wygrała rankingu "Vanity Fair" na najlepiej ubraną kobietę. Wyprzedziła ją królowa Jordanii Rania Al-Abdullah.
 • Księżna Catherine
  Zaszewki z przodu sukienki, w której księżna Catherine pojawiła się dziś na otwarciu wystawy w londyńskiej Narodowej Galerii Portretu, wskazują na to, że kreacja powinna przylegać do ciała, ale małżonka księcia Williama jest tak szczupła, że nawet dopasowana sukienka wygląda na niej na luźną...