• "X Factor"
  W najbliższym odcinku show "X Factor" zobaczymy relację z domów jurorskich. Tatianie Okupnik, Czesławowi Mozilowi i Kubie Wojewódzkiemu, w wyborze finalistów pomoże trójka ekspertów. Będą to kompozytor Leszek Możdżer, piosenkarka Ewa Farna i trenerka gwiazd Verona Chard. Co wydarzy się podczas przesłuchań?
 • "X Factor"
  Jury "X Factor" wybrało 15-tkę najlepszych uczestników, którzy zawalczą o zwycięstwo w najnowszej edycji programu. Oto pełna lista finalistów z podziałem na grupy. To ich zobaczymy w domach jurorskich.
 • Już za 2 tygodnie w programie "X Factor" zobaczymy relacje z domów jurorskich. Kuba Wojewódzki , Tatiana Okupnik i Czesław Mozil wybiorą 9 finalistów 2. edycji show. W podjęciu tej trudnej decyzji pomoże im trójka ekspertów. Będą to Ewa Farna, Leszek Możdżer i Verona Chard.
 • W sobotę obejrzeliśmy ostatnią relację z castingów do drugiej edycji programu "X Factor". Tym razem największe wrażenie na jurorach i zgromadzonej publiczności zrobiła piękna Uljana.
 • "X Factor"
  Kuba Wojewódzki, Tatiana Okupnik i Czesław Mozil, to trójka sędziów oceniających występy uczestników w drugiej edycji "X Factor". Dziś wieczorem, w kolejnym odcinku show zobaczymy, kto tym razem zachwyci ich swoim talentem. Tymczasem odwróćmy nieco role i poddajmy ocenie oceniających- którego jurora darzycie największą sympatią?
 • "X Factor"
  Długo wyczekiwana druga edycja programu "X Factor" już 3 marca zagości na antenie stacji TVN. Czy kolejny sezon wyłoni takie gwiazdy, jak Michał Szpak czy Gienek Loska i jak w roli jurorki poradzi sobie Tatiana Okupnik? O tym przekonamy się już niebawem.
 • Jury "X Factor"
  Czy to możliwe, że dwóch jurorów spiskuje przeciw trzeciemu? Tabloid sugeruje, że taka sytuacja ma miejsce w "X Factorze". Wiadomo oczywiście, kto stoi po obu stronach barykady... Kuba i Czesław kontra Maja!
 • Finaliści "X-Factor"
  "Michał, idziesz do finału" – powiedział Czesław Mozil, oddając swój głos na Szpaka. Wcześniej widzowie zdecydowali, że do ostatecznej rozgrywki staną również Ada Szulc i Gienek Loska. Z programem pożegnała się natomiast Małgorzata Szczepańska-Stankiewicz i zrobiła to w ładnym stylu, bo świetnie wypadła w piosence Bajmu "Co mi panie dasz". Stylu i klasy brakowało za to jurorom – Mai Sablewskiej i Kubie Wojewódzkiemu, którzy prowadzili ze sobą żenujące spory na poziomie przedszkola. Oto reportaż z półfinałowego odcinka "X-Factor"...
 • Czesław i Kuba
  Już raz nas zszokował mówiąc, że miał więcej niż sto kobiet. Teraz Czesław Mozil ujawnia nam swoje preferencje dotyczące rozrywek. A są to atrakcje wybitnie dla dorosłych.
 • Wielkie wejście...
  W trzecim odcinku "X-Factor" na żywo z programem pożegnał się zespół Sweet Rebels. W nerwowej dogrywce dziewczyny przegrały z Matsem Meguenni. Jeszcze bardziej zestresowani wydawali się jurorzy, którzy nie szczędzili ostrych słów tak sobie, jak uczestnikom show.