• Uczestnicy "X Factor"
  Grupy wokalne pod opieką Mai Sablewskiej, wokaliści powyżej 25. roku życia - pod skrzydłami Czesława Mozila, a grupa 16-24 lata - Kuby Wojewódzkiego. W takiej konfiguracji zamieszkali w domach jurorskich uczestnicy TVN-owskiego "X Factora". Co z tego wyniknie? Przekonamy się już w najbliższą niedzielę. Oto zdjęcia finalistów, jurorów oraz prowadzącego program Jarosława Kuźniara.
 • Jury "X Factora"
  Czesław Mozil wyznał, że miał w swoim życiu sporo dziewczyn - podobno więcej niż sto! Na reakcję Kuby Wojewódzkiego nie trzeba było długo czekać. Tylko czy Czesław nie obrazi się na kolegę z pracy?
 • Maja Sablewska
  W sobotę mieliśmy po raz pierwszy okazję oglądać Maję Sablewską, Czesława Mozila i Kubę Wojewódzkiego w akcji, czyli w jury programu "X Factor". W roli prowadzącego wystąpił Jarek Kuźniar. Już padają głosy, że ten skład raczej się nie sprawdzi.
 • Maja Sablewska
  Maja Sablewska trafiła do jury "X-Factor" w atmosferze skandalu. Postawiła wszystko na jedną kartę, ale czy słusznie zaryzykowała? Trudno jest błysnąć w towarzystwie Kuby Wojewódzkiego i Czesława Mozila.