• Ostatni odcinek programu "Kuba Wojewódzki" przejdzie do historii. Po raz pierwszy bowiem zdarzyło się, że gospodarz show pozwolił swojemu gościowi na dłuższą wypowiedź i co więcej, wysłuchał jej w skupieniu. Tego zaszczytu dostąpiła Maria Peszek.
 • Maria Peszek i Krystyna Mazurówna u Kuby Wojewódzkiego
  W dzisiejszym odcinku swojego show Kuba Wojewódzki spotka się z dwiema skandalistkami polskiego show biznesu. Maria Peszek i Krystyna Mazurówna są znane z bezkompromisowych wypowiedzi, wyrazistych osobowości i ostrych języków. Co zaprezentują w programie Kuby?
 • Gośćmi wczorajszego odcinka Kuby Wojewódzkiego były Weronika Rosati i Agnieszka Szulim. O ile aktorka była bardzo spięta i nie zbyt dobrze dogadywała się w Kubą, o tyle Szulim i prowadzący zdecydowanie nadawali na tej samej fali.
 • Agnieszka Szulim i Weronika Rosati u Kuby Wojewódzkiego
  W dzisiejszym odcinku programu "Kuba Wojewódzki" pojawią się aktorka Weronika Rosati oraz prezenterka Agnieszka Szulim. Kuba jak zwykle zapowiedział swoje rozmówczynie na Facebooku, w dość sarkastyczny sposób .
 • W ostatnim programie Kuby wojewódzkiego, gośćmi byli członkowie kabaretu Łowcy. B oraz piosenkarka Iwona Węgrowska. O ile z kabareciarzami gospodarz rozmawiał z szacunkiem i w przyjemnej atmosferze, o tyle spotkanie z celebrytką miało znacznie mniej przyjemny charakter.
 • Łowcy. B i Iwona Węgrowska u Kuby Wojewódzkiego
  W dzisiejszym odcinku programu "Kuba Wojewódzki" nie zabraknie emocji i dużej dawki humoru. Gośćmi niepokornego showmana będą "laureaci konkursu VIVA najbardziej najpiękniejsi" oraz "najbardziej znienawidzona celebrytka 2012". Jak zapowiada sam gospodarz: To będzie bolało...
 • W dzisiejszym odcinku programu "Kuba Wojewódzki", kontrowersyjny prowadzący zmierzy się z równie kontrowersyjnym muzykiem oraz z mistrzem olimpijskim z Londynu.
 • Program "Kuba Wojewódzki"
  Po wakacyjnej przerwie, program Kuby Wojewódzkiego powraca na antenę stacji TVN. Pierwszymi gośćmi gospodarza będą Natalia Siwiec i Anita Włodarczyk. O co Kuba zapyta srebrną medalistkę z Londynu i jak potraktuje Miss Euro 2012? Tego dowiemy się już w najbliższy wtorek.
 • Kuba Wojewódzki prowadzi swój autorski talk-show na antenie TVN już od 6 lat. Zarówno sam gospodarz, jak i jego program wzbudzają wiele kontrowersji, niezmiennie jednak przyciągają przed ekrany coraz większą publiczność.
 • "Kuba Wojewódzki"
  W dzisiejszym programie Kuby Wojewódzkiego pojawią się goście, o których ostatnio było głośno w polskich mediach. Czy gospodarz zapyta Magdalenę Schejbal o jej konflikt z Polsatem i czy będzie miał odwagę zakpić z Roberta Burneiki, jak ma to zwyczaj czynić z innymi swoimi gośćmi? O tym przekonamy się już wieczorem.