• Program "Kuba Wojewódzki"
  W dzisiejszym programie Kuby Wojewódzkiego na słynnej skórzanej kanapie zasiądzie trójka uczestników walczących o zwycięstwo w "X Factor". Dlaczego Kuba zdecydował się zaprosić Ewelinę Lisowską, Dawida Podsiadło i Marcina Spennera a pominął dziewczyny z zespołu The Chance, które również mają szansę na zwycięstwo?
 • Program "Kuba Wojewódzki"
  Słynący z niechęci do rozmów na temat swojej prywatności Paweł Małaszyński oraz nagrodzona Fryderykiem, choć wciąż mało rozpoznawalna Anna Rusowicz pojawią się w dzisiejszym odcinku programu Kuby Wojewódzkiego.
 • Kuba Wojewódzki
  Kuba Wojewódzki rzadko bywa pochlebcą, a gwiazdy polskiego show biznesu mogą raczej spodziewać się z jego strony ostrej krytyki niż słodkich komplementów. Jednak o swoim dzisiejszym gościu, Kuba mówi w samych superlatywach. Kim jest gwiazda, której "Górniak czy Kayah mogą buty czyścić"? To Honorata Skarbek.
 • Marcin Dorociński i Bogusław Linda u Kuby Wojewódzkiego
  W dzisiejszym odcinku show "Kuba Wojewódzki" gośćmi będą Bogusław Linda i Marcin Dorociński. W zwiastunie programu Kuba przedstawiając swoich gości zmienił im imiona i nawał Wolim i Tysiem. Jak na takie porównanie zareagują aktorzy? O tym przekonamy się już dziś wieczorem.
 • "Kuba Wojewódzki"
  Gośćmi w dzisiejszym odcinku programu "Kuba Wojewódzki" będą Krzysztof Ibisz i Daniel Passent. Co wydarzy się podczas rozmowy z jednym z najpopularniejszych polskich prezenterów oraz błyskotliwym felietonistą i byłym ambasadorem Polski?
 • Już dziś wieczorem, na antenie stacji TVN wyemitowany zostanie drugi odcinek nowego sezonu programu "Kuba Wojewódzki". Tym razem gośćmi talk-show będą Grzegorz Skawiński i Marcin Musiał.